Jump to content

MI2A_nie podnosi się

Schenck

Recommended Posts

MI2A, instalacja MIUI w wersji PL skończyło się tragicznie dla tel. Po restarcie nie działa. NA ekranie malutki napisik że Android się ładuje i nic się nie dzieje.

Pewnie coś pokręciłem przy instalacji. Czy ktoś wie czy można jakoś telefonik uratować? Wiem że żaden luxus ale szkoda bo jeszcze był całkiem całkiem,

mógł pożyć

Jak instalowałeś, jaka wersja była pierwotnie na telefonie, czy masz custom recovery typu CWM, TWRP ?

I najważniejsze, czy telefon wchodzi w fastboot (przy starcie telefonu volume down i power ) - czy pojawia się MiTu dłubiący w telefonie?

Witam, o kurcze teraz to nie mam pojęcia, na pewno recovery było ale czy CWM czy też TWRP to nie wiem.

W zał fotka ekranu co mam teraz mam. Nic innego nie działa żadne klawisze volume nie działają. Jak instalowałem to faktycznie działały ok. ale teraz

tylko to co widzisz na zdjęciu.1.thumb.jpg.f221b7ff4e5173638034c9b7e61f2.thumb.jpg.4b279e5b1b7841739e8c535a03c7

W pewnym momencie instalacji wyskoczyła jakaś informacja że dalszy krok będzie nie do odwrócenia niestety potwierdziłem i dalej to już tylko to co widzisz na zdjęciu, czyli napis android na ekranie i migające kropki jakby się łądował

Edited by Schenck

Niestety żadnej reakcji.

czekaj czekaj, bo na nowo wyciągnąłem baterię i jak zrobiłem przy właczeniu to co napisałeś to się pojawi jakiś misiu z chińską gwiazdką

majstrujący przy androidzie i napis FASTBOOT, co dalej?

Mam jeszcze pytanko bo coś mi nie ta instalacja chyba jak trzeba, ściągnąłem plik taurus_images_JLB54.0_4.1_cn_b8f40522ae, potem kolejne do MI2A i coś mi się wysypuje poniżej okienko, pomożecie ?4.bmp

Winiu89 pomożesz jeszcze? Sam już nie wiem może niewłaściwy obraz sciagam i dlatego nie działa. Jak tel jeszcze działał to w ustawieniach

pokazywał się jako MI 2A ale już nie jestem pewien,

Edited by Schenck

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...