Skocz do zawartości

Aktualizacja Miui Polska


Kotu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Posiadam od niedawna Xiaomi Redmi Note 3 zakupiony w xiaomi4u.pl. Ekipa wgrała dla mnie Rom MIUI Polska, wszystko działa pięknie, jednak występuje problem z aktualizacją. Po pobraniu pliku telefon prosi o ponowne uruchomienie, jednak po ponownym włączeniu pojawia się komunikat o niemożliwości zainstalowania aktualizacji i sugestia, aby spróbować z aktualizacją bezpośrednio z pliku zip. Pobrałem plik z linku: http://miuipolska.pl/d/6.1.21/MIUIPolska_hennessy_6.1.21_v7-5.0.zip  jednak dalej nic. Proszę o informacje, jak mogę dokonać aktualizacji mojego smartfona. Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za niewiedzę :)

Screenshot_2016-01-25-01-06-11_com.android.settings.png

Screenshot_2016-01-25-01-15-21_com.android.updater.png

Edytowane przez Kotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wydaje mi się że nie masz miui polska

tylko masz ten rom (Odsyłacz na dole postu) 

Ten rom posiada tłumaczenie wyciągnięte z miui polska i nie wymaga odblokowywania bootloadera

jestem praktycznie pewien że sklep nie odblokował ci bootloadera zobacz na forum ile ludzie maja z tym problemów w tym ja więc zakładam że masz zablokowany bootloader czyli twój rom to ten poniżej aktualizujesz go po prostu flashując nową wersję wystarczy że przeflashujesz sam system autor roma mówi że nie usunie to danych sam tego nie testowałem 

_________________

Żeby zainstalować miui Polska trzeba odblokować bootloader (poczytaj o tym na forum) potem instalujesz recovery i przez recovery instalujesz system który znajduje sie w .zip

bez odblokowania bootloadera  nie zrobisz tego 

@Acid

 

Edytowane przez Monra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ale jestem osobą dosyc zapracowaną i lubię rzeczy które po prostu - działają :) aktualizację splashtoolem zrobię, ale na pewno nie będę tej czynności powtarzał co tydzień. Pozdrawiam!

Edytowane przez Kotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop.

Pierwsze wgranie softu MIUI pod RN3 przeszło u mnie z problemami.

Myślałem, że to tylko problemy "pierwszego razu" :)

Ale wgrywając aktualizację z dnia 22.01 było podobnie :(

Ad1.Wrzucam zip na telefon

Ad2. Apka do aktualizacji  "wywala" błąd, że brak aktualizacji :)

Ad3. Wyłączam tela, odpalam Flashify i instaluje zipa

Ad4. Po około 4-5 min instalacji mam komunikat "Sukces" ale flashify "freezuje" się na Reebot phone :(

Ad5. Pomaga dopiero restart telefonu

Ad6. Robię Wipe

Ad7. Po ponownym włączeniu ekran Miui 7 "wisi" około 3-4 min a następnie dopiero zaczyna lecieć bardzo powoli pasek postępu przed "pierwszym" uruchomieniem

 

Też macie tak jak powyżej???

Wydaje mi się , że przy RN2 wszystko trwało o wiele szybciej i nie miałem problemów z Recovery jak wyżej.

Zastanawiam się, kiedy przy aktualizacji "uwali" mi się telefon bo już drugi raz na wielkiej spince wgrywam ;-)

Może "coś" pomijam albo robię nie zgodnie z instrukcją.

Dzięki za pomoc

Edytowane przez Hooyraq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...