Skocz do zawartości

Pomocja OnePlus X + dodatki o wartości 176zł - alternatywa dla Mi4C


Buriza

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy bardzo ciekawą ofertę na telefon 

OnePlus X kolor Champagne

oneplus-x-champagne-16gb-folia-case.jpg

GRATIS oryginalny case bambusowy + oryginalna folia

(promo do wyczerpania zapasów)

Wartość dodatków w oficjalnym sklepie OnePlus to 175.99zł!

opx-premiun.pngopx-bamboo.png

Dobra alternatywa dla Xiaomi Mi4C (naszym zdaniem nawet lepsza)

Cena 1099zł z wliczoną przesyłką priorytetową

http://xon24.eu/oneplus/71-oneplus-x-champagne-16gb-folia-case.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mtmwielgosz napisał:

Mniejsza bateria, gorszy procesor, gorszy aparat, x2 mniej pamięci wewnętrznej... Dużo lepsza alternatywa, macie racje :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Za OPX przemawia zdecydowanie lepsza jakość wykonania, która jest o klasę wyższa od Mi4c, lepszy ekran AMOLED, slot SD do 128GB, gwarantowana aktualizacja do Androida 6, lepszy system przypominający czystego androida (kwestia indywidualna - dla mnie osobiście na plus), aktualizacje OTA, USB2.0 (Type C nie jest jeszcze standardem). Wszystko działa "straight out of the box" i nic nie trzeba dogrywać jak to ma często miejsce w przypadku telefonów Xiaomi i niemal całej reszty chińczyków. 

W zestawie masz ponadto etui silikonowe, case bambusowy i folie gdzie do Mi4c nalezy dokupić wszystko osobno=wyższa cena.

Podumowując, OPX jest jak najbardziej bardzo dobrą alternatywą dla Mi4c.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś oba telefony w ręce? Bo twierdzą że mi4c jest kiepsko wykonany tylko ci co go nie widzieli. Amoled lepszy? Buhaha.

Tylko szkoda że microsd jest do niczego dla gier i aplikacji, które zajmują u większości osób najwięcej. A oxygenos to chyba dalej bug na bugu i o ile wiem dalej ma problemy z exfat, czyli kartami sdxc. A ich gwarancja aktualizacji to "soon", czyli nie wiadomo kiedy, czyli za pół roku zapowiedziana zapowiedź zapowiedzi aktualizacji.

Usb typu c jest standardem, ale co prawda nowym i po prostu trzeba się przystosować.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AndropaX napisał:

A miałeś oba telefony w ręce? Bo twierdzą że mi4c jest kiepsko wykonany tylko ci co go nie widzieli. Amoled lepszy? Buhaha.

Tylko szkoda że microsd jest do niczego dla gier i aplikacji, które zajmują u większości osób najwięcej. A oxygenos to chyba dalej bug na bugu i o ile wiem dalej ma problemy z exfat, czyli kartami sdxc. A ich gwarancja aktualizacji to "soon", czyli nie wiadomo kiedy, czyli za pół roku zapowiedziana zapowiedź zapowiedzi aktualizacji.

Usb typu c jest standardem, ale co prawda nowym i po prostu trzeba się przystosować.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Przez nasze ręce przeszło ponad 250 sztuk łącznie OPX oraz Mi4c. Nigdzie nie napisałem, że Mi4c jest "kiepsko wykonany", tylko że OPX pod względem wykonania jest półkę wyżej od Mi4c. I to jest fakt. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Specyfikacja techniczna to nie wszystko. Plusy i minusy zostały wyszczególnione powyżej.

EOT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, z wyjątkiem slotu na microSD to subiektywne odczucia sprzedawcy. Moje argumenty to fakty. Równie dobrze możecie powiedzieć, że Samsung S3 mini jest lepszy od Samsunga S6 bo ma wejście na kartę microSD, jest mniejszy i jest waszym zdaniem ładniejszy. Po prostu takimi niepotrzebnymi próbami sprzedania produktu na siłę tracicie w oczach klientów. Czytając ta ofertę czułem się jak w jakimś Saturnie. "Pan kupi Samsunga galaxy bo to lepsiejsze bo tak."

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mtmwielgosz napisał:

 

Wszystko, z wyjątkiem slotu na microSD to subiektywne odczucia sprzedawcy. Moje argumenty to fakty. Równie dobrze możecie powiedzieć, że Samsung S3 mini jest lepszy od Samsunga S6 bo ma wejście na kartę microSD, jest mniejszy i jest waszym zdaniem ładniejszy. Po prostu takimi niepotrzebnymi próbami sprzedania produktu na siłę tracicie w oczach klientów. Czytając ta ofertę czułem się jak w jakimś Saturnie. "Pan kupi Samsunga galaxy bo to lepsiejsze bo tak."

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Ale prpana, sprzedawca kulturalnie i rozsądnie zaprezentował swoje argumenty, w dodatku dopiero gdy został "wywołany do tablicy". Każdy ma prawo wziąć pod lupę jakiś zestaw cech i stwierdzić, ze w oparciu o nie i jego zdaniem akurat produkt A > produkt B. Co prawda reklama urządzeń nie-Xiaomi w wątku o Xiaomi jest zabiegiem ryzykownym, ale od strony profesjonalizmu to tu nie ma się co czepiać. Stwierdzenia takie jak "naszym zdaniem", "dla mnie osobiście" nie przekładają się przecież na "weźcie se w pupska wsadźcie ten wasz chiński szajs, nie znacie się, nigdy nie będziecie tacy piękni i mądrzy jak ja, tylko APPLE: MYŚL INACZEJ! STIW DŻOBS ŻYJE! JESTĘ HIPSTERĘ!". :ugeek:

Kto zechce sam obada, sam zadecyduje, sam kapustę wyda - nie jest tak, że na tym forum wywala się tysiąc pieniądzów ot tak sobie, bo ktoś tam coś wystawił i nie jest tak, że każdemu Xiaominki podchodzą i każdy powinien mieć chociaż trzy. ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...