Skocz do zawartości

Kupujemy Xiaomi Redmi Note 3 PRO


HGH

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Zakładam temat ws. nowego Xiaomi Redmi Note 3 PRO z procesorem Snapdragon 650. Osobiście jestem zachwycony tym nowym dzieckiem chińskiego lidera, specyfikacja odpowiada mi w 100%. Czy jest na forum jeszcze ktoś zainteresowany zakupem? Dzielmy się ofertami sklepów oferujących ten produkt, osobiście znalazłem:

1. [PRESELL] Geekbuying.com - wer. 2/16 GB, 189,99 USD CLICK -5% (jako nowy user)

2. [PRESELL] Geekbuying.com - wer. 3/32 GB, 225,99 USD CLICK -5% (jako nowy user)

3. [IN STOCK] Aliexpress.com - wer. 2/16 GB, 229,99 USD CLICK

4. [IN STOCK] Aliexpress.com - wer 3/32 GB, 269,99 USD CLICK

 

Osobiście wybrałem pozycję nr 2 (DHL wraz z prośbą o wysyłkę bez naklejek sklepu, jako prezent, może przejdzie) - 219,99 USD, przez PayPal wyszło 925 PLN (1 USD = 4,2 PLN w tym systemie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nonda napisał:

tylko na geekbuying.com sprzęt ma być pod koniec lutego z tego co piszą...

to fakt, a co najciekawsze - telefon kupiłem zaraz po wystawieniu go na tę stronę, kiedy to pracownik prawdopodobnie zrobił błąd i nie dość, że nie zamieścił informacji o tym, że to preorder, to jeszcze ikona aukcji była oznakowana jako "New", a nie jak teraz - "Presale", stąd ubiegam się albo o zwrot pieniędzy, albo o wysyłkę do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica pomiędzy XRN 3 Pro a XRN 3 Prime, który to jest dostępny w Polsce https://sklepxiaomi.pl/produkt/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-note-3-prime/  ?

Poza tym, wersja PRO nie ma Snapa http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redminote3pro/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro.html

I komu wierzyć? http://www.frazpc.pl/aktualnosci/930518,xiaomi-zapowiedzialo-redmi-note-3-pro.html

Edytowane przez andrzej55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andrzej55 napisał:

To co mgsm nazywa wersją pro to jest RN3 z 3GB ramu i 32GB ROM (nieoficjalnie nazywana jako PRIME)
wszędzie indziej dopisek pro jest związany ze snapem na pokładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić Note 3 pro i z tej samej strony co ty tylko mam zapytanie do dwóch opcji 
 

Add Shipping Insurance to your order Why get insurance? PLN 8.41
Add Spain Local Return Service to your order Why Local Return Service? PLN 12.63


czy to zaznaczać i co to znaczy,

Czy jak będę robił przelew z PAypala to w zł czy w usd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, swistak napisał:

Też chciałem kupić Note 3 pro i z tej samej strony co ty tylko mam zapytanie do dwóch opcji 
 

Add Shipping Insurance to your order Why get insurance? PLN 8.41
Add Spain Local Return Service to your order Why Local Return Service? PLN 12.63


czy to zaznaczać i co to znaczy,

Czy jak będę robił przelew z PAypala to w zł czy w usd :)

Opcja pierwsza - ubezpieczenie.

Opcja druga - dotyczy mieszkańców Hiszpanii.

Przelew z PayPala ponoć taniej wychodzi w USD, osobiście w nic się nie bawiłem i pobrało mi pieniądze z karty kredytowej po dość niekorzystnym kursie, bo 4,2 PLN (i tak lepiej niż Western Union).

 

Ws. Geekbuying.com - dzisiaj dostałem informację, że paczka jest przygotowana do wysyłki. Albo moja wiadomość o nieprecyzyjnym wystawieniu telefonów tak zadziałała, albo mają tylko kilka telefonów na magazynie, skoro sprzedają je jako preorder, ale jeżeli chcecie - napiszcie do nich i sami spytajcie (tak czy siak, to obecnie w sieci najlepsza oferta). Osobiście zrezygnowałem z zakupu na rzecz HTC One M9, dlatego odstąpię swój egzemplarz.

Edytowane przez HGH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem grey (żeby była jasność - zrezygnowałem z zakupu, tzn. poprosiłem o odesłanie pieniędzy, oczywiście telefon nie został wysłany).

straszny syf mają w tym geekbuying.com - w pierwszym mailu potwierdzili, że przesyłka już czeka na wysyłkę, drugi natomiast dostałem po 3 h:

" Hi there,

Thank you for your email, sorry about that ,we check the item is for presale to Feb 25, so we could not send it to you before 24.01.2016, if you don't want to wait for it ,we can exchange another for you, just give us the item code or link which you prefer , so we can check and process it for you ,looking forward to your reply,
 
Sincerely,
Nancy"
 
od kiedy zainteresowałem się chińskim rynkiem, za każdym razem natrafiam na tragiczną obsługę klienta i podejście do jakiegokolwiek biznesu (wszyscy chinole są tacy byle jacy?), na szczęście już mnie to nie dotyczy.
Edytowane przez HGH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd, użycie wyrażenia "could not send it before 24.01" oznacza tylko tyle, że przed 24.01 nie zdołają wysłać, bo taki dałem im warunek za niepoprawnie wystawione przedmioty... spodziewana data wysyłki jest wielką niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...