Jump to content

Mi4c

Arctic

Recommended Posts

Witam, już prawie się zdecydowałem na zakup xiaomi mi4c wersji 3GB  ,ale będzie to mój pierwszy smartfon tego typu  dlatego chciałem się dowiedzieć od użytkowników tego telefonu czy po kilku miesiącach użytkowania, telefon dalej działa bezproblemowo jak na początku i czy są jakieś dobrze znane problemy tego modelu których nie da się wyleminowac ?

Według mnie większość to problemy z softem i każdy jest do wyeliminowania ale...tych problemów to...nie ma wiele. Można na palcach jednej ręki policzyć. A teraz nawet nic nie przychodzi mi do głowy. Telefon jest napewno płynny a samo MIUI ładne i estetyczne. W MIUIPolska nie ma zbędnych aplikacji.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

23 godziny temu, makovic napisał:

Według mnie większość to problemy z softem i każdy jest do wyeliminowania ale...tych problemów to...nie ma wiele. Można na palcach jednej ręki policzyć. A teraz nawet nic nie przychodzi mi do głowy. Telefon jest napewno płynny a samo MIUI ładne i estetyczne. W MIUIPolska nie ma zbędnych aplikacji.

Dzięki, a mógłbyś jeszcze powiedzieć jak jest z jakością muzyki w słuchawkach, bo słyszałem że jest bardzo kiepska ?

23 godziny temu, bardakon napisał:

Ja mam rom 5.10.16 i nie da się mieć głosu bez wibracji i nie działa radio.

Ten model chyba nie ma radia xd

Dzięki, a mógłbyś jeszcze powiedzieć jak jest z jakością muzyki w słuchawkach, bo słyszałem że jest bardzo kiepska ?

Ja mam rom 5.10.16 i nie da się mieć głosu bez wibracji i nie działa radio.

Ten model chyba nie ma radia xd

Odnośnie muzyki. Jeśli nie jesteś audiofilem to będzie dobrze.

Bardzo kiepska to gruba przesada. Słyszałem lepszy dźwięk z telefonu ale też słyszałem dużo gorszy. Lubię muzykę i trochę jej słucham. Osobiście jestem zadowolony z audio choć ten telefon ma wiele innych zalet.

• 2 weeks later...

Ten model miał ikonkę radia i na oficjalnym forum mówili że radio naprawią. Ostatecznie usunęli tę aplikację w ogóle więc już radia nie ma (oczywiście w praktyce nigdy nie było) . 

Edited by bardakon

• 2 weeks later...
2 minuty temu, AndropaX napisał:

Mi4c ma 2gb ram, 16gb pam. Wewnętrznej, wersja prime ma odpowiednio 3 i 32 gb.

Czyli mi4c 3/32gb i mi4c3/32gb prime to to samo?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...