Jump to content

Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Prime

AdBloczek

Recommended Posts

Planuję kupić Xiaomi Redmi Note 3 Prime. Niestety z tego co wyczytałem na tym forum - czeka mnie wiele problemów.

1. Pierwszym z nich jest odblokowanie bootloadera - czy sms dostają wszyscy, czy może się okazać, że z jakiegoś powodu nie będę mógł go odblokować?

2. Czy podczas żonglowania softami w celu wgrania MiuiPolska  mogę uceglić telefon tracąc przy tym gwarancję?

3. Czy na standardowym sofcie (język angielski mi nie przeszkadza) będę miał dostęp do wszystkich aplikacji z Google Play?

4. Jak jest z czasem pracy na baterii na standardowym sofcie? Obecnie mam Lumię 925, gdzie jest tragiczny czas pracy na baterii (godzina włączonego ekranu = 50% baterii mniej).

• 5 weeks later...

1. Sms wszyscy dostają ale z odmową lub pozytywnym rozpatrzeniem, jeżeli się pomęczy support to wysyłają zgodę ale to może potrwać od kilku dni do ponad miesiąca
2.Teoretycznie jest taka opcja ale jeżeli robisz wszystko ładnie i tak jak instrukcja przykazała masz 100 % szans na nie uceglenie
3. W sumie możesz nawet wgrać multi bez bootloadera odblokowanego gdzie jest język polski z tego co się dowiedzialem jak poczekasz chwilkę to w goldway'u jeżeli wyjdzie już mui polska i oni tam dostaną zgodę masową na odblokowanie bootloadera to wgrają ci muipolska bez dodatkowych opłat 
4. Telefon jest narazie wysyłany w pre orderze czyli Ci którzy kupili w styczniu to mogą liczyć na telefon jakoś niedługo, dlatego co do baterii powinien ocenić to ktoś kto będzie w stanie jakoś obiektywnie ocenić a nie podawać suche dane producenta który mógł niec nakłamać w specyfikacji :) ( niby już są jakieś testy ale ja nie są w miarę obiektywne więc czekam na swojego którego zamówiłem ) 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...