Skocz do zawartości

Kedar-Tech


mtdmtd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Również kupiłem telefon od tego alegrowicza. http://archiwum.allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-2-lte-td-5-5-2gb-16gb-i5709074028.html Cóż może trochę późno jako,że telefon kupiony w połowie stycznia ale dam to pod ocenę,bo nie da mi to spokoju.  Widać jakby było naklejone na inne oznaczenia.Nie wiem czy to ma tak być czy nie. Co do weryfikacji to wyszło,że zakupiony 16 września(a leciała z Singapuru).Numer Imei jak i model się zgadza.Jak dla mnie wizualnie też jest ok. Jeszcze ta trollująca bateria. Raz wyciąłem i włożyłem po rozładowaniu i było 20%. Innym razem zjeżdża z 10% do zera. I takie historie.

 

IMG_20160831_210258_1.jpg

IMG_20160831_210258.jpg

IMG_20160831_214231.jpg

IMG_20160831_214240.jpg

Edytowane przez dision
Dopisać coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

Mam zamiar kupić u niego http://allegro.pl/xiaomi-mi5-lte-3-32-gb-4-1-8ghz-z-pl-gw-24m-i6557232916.html

Najlepsza oferta na allegro. 24miesiące gwarancji i ta cena. Mnie zależy na FV. Ale poczytałem o nim opinie i sam już nie wiem. 

Co sądzicie. Warto? W związku z  tym że kupuje na firmę zwrot 14 dniowy mnie nie obejmuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja na razie mogę powiedzieć tyle:

  • wczoraj (piątek) ok. 10:00 zamówiłem u niego (radek111 z Allegro, ale to KedarTech) Mi5 64GB, a dzisiaj (sobota) telefon jest już u mnie (via Paczkomat)
  • super kontakt, odpisuje na wszystkie maile wyczerpująco i konkretnie, bez żadnego problemu i natychmiast
  • bardzo konkretna osoba, rzeczowa i sprawia mega profesjonalne wrażenie (wie co sprzedaje)
  • telefon to NIE refurb
  • faktura pełna normalna 23% VAT
  • gwarancja w PL 24 miesiące
  • jako jedyny z Allegro, którzy sprzedawali 64GB napisał mi, że jak odblokuję bootloader i wgram swój system to NIE stracę gwarancji

Odnośnie samego telefonu będę mógł się wypowiedzieć jak go odpalę, na razie jest zamarznięty...

PS. zapytałem rónież o te akcję z refurbami, sprzedawca od razu potwierdził, że coś takiego miało miejsce, wycofał aukcję i sprzedaje już tylko nowe. Jak dla mnie bardzo duży pozytyw - bez ściemy, bez kręcenia.

EDIT: Wersja Android: 6.0.1 MXB48T, wersja MIUI: Global 8.0 stable, 8.0.2.0 (MAAMIDG)

Edytowane przez raven66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...