Skocz do zawartości

Kompatybilność ekranów


Damian799

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety mam tylko WCDMA, więc mogę najwyżej podać ci to, co zauważyłem po 1,5 roku użytkowania telefonu, może znajdzie się ktoś z 4G i skomentuje moje problemy, czy takie występują i tam:

  • ekran żółknieje (zwłaszcza pod obciążeniem) przy krawędziach, dość widoczne na białym tle;
  • widać spalone subpiksele (albo jakąś odwrotność tego, nie widać ciemnych plam, tylko czerwone, zielone, niebieskie, albo całkiem białe);
  • dotyk czasami szwankuje (klikasz w konkretne miejsce ekranu [nr. 1], po czym w inne [nr.2], ale inne jest odczytane jako pierwsze [zamiast nr.2 urządzenie rozpoznaje dotyk jako nr. 1]);
  • ekran "waha się" przy najniższej jasności (tak jakby jasność najniższa nie była stała, zmienia się dość dynamicznie, urządzenie wydaje się nie być w stanie utrzymać stałej jasności, na szczęście widoczne jest to tylko w ciemnościach po mocnym wytężeniu wzroku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno inne. U brata na Note WCDMA cały ekran stał się żółty po pół roku. Wymieniliśmy na zamiennik i po problemie :) Pikseli i problemów z jasnością na oryginalnym nie było. Za to na Redmi 1 miałem 2 martwe i migotanie po rozmowie tel. 

Na Note 2 jest elegancko, mam krótko, ale ma lekko inną charakterystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...