Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Note 2? Czy warto w moim przypadku?


Hexia

Pytanie

Witajcie,

mam nie lada dylemat. Otóż ostatnio zastanawiałem się nad zakupem smartfona Meizu M2 Note, ale po przeczytaniu tony opinii zmieniłem zdanie i mój wybór padł na Xiaomi Redmi Note 2. Mój fundusz to max 750 zł. Problem pojawią się w kwestii gwarancji. Jestem osobą, która niestety ma pecha do sprzętu, więc zależy mi na przynajmniej 12 miesiącach gwarancji konsumenckiej. Czy uda mi się kupić ten telefon na takich warunkach w tej cenie? Jeżeli tak to mógłbym prosić o sprawdzonego sprzedawcę?

Dzięki i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 minuty temu, Hexia napisał:

Witajcie,

mam nie lada dylemat. Otóż ostatnio zastanawiałem się nad zakupem smartfona Meizu M2 Note, ale po przeczytaniu tony opinii zmieniłem zdanie i mój wybór padł na Xiaomi Redmi Note 2. Mój fundusz to max 750 zł. Problem pojawią się w kwestii gwarancji. Jestem osobą, która niestety ma pecha do sprzętu, więc zależy mi na przynajmniej 12 miesiącach gwarancji konsumenckiej. Czy uda mi się kupić ten telefon na takich warunkach w tej cenie? Jeżeli tak to mógłbym prosić o sprawdzonego sprzedawcę?

Dzięki i polecam.

Każdy telefon Xiaomi posiada 12mies. gwarancje. Sprzedawców masz tutaj an forum w np. opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A polecicie jakiegos konkretnego, ze sprawdzonym serwisem i szybka pezesylka do 750? Allegro jak najbardziej wchodzi w gre. I chcialbym tez sie zapytac czy nie bedzie problemow ze spolszczeniem. 

Edit. Zdecydowalem sie na Technos Online. Jednak zastanawiam sie warto doplacic 150 zl do polakiej gwarancji, czy nie lepiej kupic za 600 zl na ali dhlem i w razie problemow odsylac do chin? Czy w ogole ta procedura reklamacji w chinach dziala? 

Edytowane przez Hexia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...