Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś używa sieci w standardzie 5GHz na Redmi? Zmieniłem u znajomych na routerze od upc z 2.4 na 5GHz (ze względu na kiepski zasięg w mieszkaniu 53m^2 - pomogło innym urządzeniom) i mój i żony telefony nie są w stanie połączyć się z nową siecią (nową nazwą ssid i hasło). W ogóle sieci 5Gz nie znajdują. Router nie ma opcji dual band, więc albo jedno albo drugie. Kanały ustawione na AUTO oraz sugerowany na tym forum 36.

Według specyfikacji Redmi powinno obsługiwać 5GHz, ale za nic nie mogę dojść jak to wyłączyć.

Opublikowano

Na stronie jakiegoś sklepu, ale widzę, że nigdzie więcej nie ma nic o 5GHz. Temat wyczerpany i do zamknięcia. 

I swoją drogą to dziwna sprawa, że model z 2015 nie ma tej opcji. Mam dużo starsze urządzania (smartfony też), które chodzą na 5GHz bez mrugnięcia ekranu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...