• 0
Sign in to follow this  
loku1985

gdzie lepszy aparat mi4 czy mi4c

Question

Przymierzam się do zakupu nowego xiaomi tylko zależy mi na jak najlepszym aparacie głównym. Przedni nie ma znaczenia. Widzę że trochę inne aparaty są w modelach mi4 i mi4c. Różnią się przesłoną na korzyść mi4 (1,8) i podwójną lampą diodową na korzyść mi4c. Dodatkowo mi4 ma możliwość nagrywania filmów 4k. Czy ktoś może doradzić w tym temacie. Dodam że zastanawiam się nad mi4 3gb ram a mi4c 3gb RAM i 32gb. Chyba że coś innego mi ktoś może polecić w podobnych pieniądzach ale lepszym aparacie?

Z góry dzięki za pomoc.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mogę tylko powiedzieć, że mi4 robi bardzo ładne zdjęcia na zewnątrz. Przy dobrym oświetleniu zrobi lepsze zdjęcia niż większość telefonów wystawionych teraz w media expert (tak, nudziłem się). Słabiej wypadają zdjęcia w pomieszczeniach. Duży szum wychodzi na zdjęciach. Auto focus ma problemy z łapaniem ostrości (czasami nawet przy ręcznym wskazaniu obiektu). Zdjęcia z diodą wychodzą ładnie.

mi4 ma funkcję chroma flash która ma niby odrabiać ten brak drugiej diody, ale nie widzę różnicy.

Warto też wspomnieć, że mi4 ma za chwilke dostać androida 6.0. Mi2s na Jelly robił super zdjęcia a na kitkacie jakość poszła na dno jak titanic... Mam nadzieję, że teraz czegoś takiego nie będzie. 

Generalnie to zależy wszystko od mi4 czy mu się chce zrobic ładne zdjęcie czy też nie :P 

masz kilka zdjęć

https://onedrive.live.com/redir?resid=62C4E9575669713A!1812&authkey=!AIGeHuWoOqv5Vc0&ithint=folder%2c

Edited by Cake

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this