Skocz do zawartości

Problem z trybem Hi-Fi


Gość zydowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zydowsky

Witam!

Ostatnio zacząłem wymieniać bibliotekę utworów na utwory .flac, by wykorzystać w pełni możliwości muzyczne Note'a. Włączyłem tryb Hi-Fi, czego nie robiłem nie wiem czemu nigdy wcześniej. Zaobserwowałem niepożądane trzaski i szumy zdarzające się sporadycznie - nie tylko podczas słuchania utworów z pamięci, ale również przy spotify i youtube, co nie zdarzało się wcześniej. Wyłączyłem Vipera dla pewności że nie jest to spowodowane obydwoma efektami aktywnymi naraz, jednak nic to nie dało.

Co jest tego przyczyną? Problem ze strony oprogramowania, sprzętu, czy może ktoś się już z tym spotkał?

Btw. Wykluczam wadę słuchawek, bez aktywnego hifi brak trzasków/szumów, słuchawki sprawdzone na innych źródłach dźwięku.

Wersja MIUI: 5.11.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz podobne trzaski podczas słuchania flac czy mp3 320kbps na słuchawkach? Jeżeli tak to mamy ten sam problem.

Na Aries czyli mi2s występuje on od 5-6 aktualizacji i wciąż istnieje. Na pewno winne nie są słuchawki a coś związanego z wieloma rdzeniami bo gdy włączy się wszystkie na stałe to problem nigdy nie występuje. Bardzo prawdopodobne że to również coś z buforowaniem utworów.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...