Skocz do zawartości

Mi4i nie ostre zdjęcia


Szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z ostrością zdjęć z tylej kamerki. Mianowicie wszystkie zdjęcia robione z odległości większej, niż kilka, max kilkanaście centymetrów wychodzą nie ostre. Telefon po już po hard resecie i nawet po wizycie gwarancyjnej u producenta(dodatkowo przestał mi się włączać po którejś aktualizacji, więc poleciał z powrotem do Azji )Niestety problem pozostał. Na forum miui znalazłem wątek z którego wynika że problemem jest któraś z kolei aktualizacja softu i pomaga powrót do wersji 6.5.5. Jeśli winny by był soft to chyba wszyscy mieli by ten problem? A jakiegoś masowego lamentu nie słychać. Czy myślicie aby spróbować wgrać firmware w tej wersji i ewentualnie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hejka

Mam dokladnie ten sam problem, na forum MIUI jest tez kupa ludzi z tym problemem.

Pojawił sie po wersji MIUI 6.5.6 i do tej pory nie jest rozwiązany.

Występuje tylko w czesci aparatow prawdopodobnie z powodu 2roznych modulow aparatu, na jednym jest ok a na drugim nie.

Pozostaje tylko czekac na to ze w koncu w ktorejs wersji hindusi/chinczycy/ktokolwiek to dewelopuje sie ogarna i problem rozwiaza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi minie jaki % użytkowników ma ten drugi moduł aparatu. Bo jeśli tylko kilka to może się okazać że nigdy tego nie naprawią:( Ja tym czasem kupiłem sobie nowy telefon i już raczej będę się od Xiaomi trzymał z daleka bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...