Skocz do zawartości

Sony SmartWatch 2 -nie działa


dancior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Sony smarty watch 2 jednak nie działa on z Redmi Note 2. 
Mianowicie łączy się przez bluetooth jednak nie można zainstalować na nim żadnych aplikacji. Wyczytałem na forum, że aby temu zaradzić wystarczy prze konwertować na aplikację systemową SmartConnect oraz pluginy, które chcemy zainstalować na zegarku . Zrobiłem to aplikacja Link2SD (titanum Pro nie chce działać prawidłowo..) 
Niestety ta czynność nie przyniosła żadnych skutków. Więc czy jest jakaś inna możliwość aby zegarek działał z naszym telefonem ?

Posiadam MIUI 7 5.10.22 (rozwojowa)

Z góry dziękuję za pomoc. 

Edytowane przez dancior
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie mam RN2 (w ciągu kilku dni powinienem go mieć :-) ) ale podobny problem miałem na LG G2 z Miui i trzeba było dać uprawnienia Smart Connect (panel sterowania i uprawnienia), restart i działało.

Mam już swój RN2 jest świetny, ale wracając do tematu. Wszystko zrobiłem tak jak do tej pory na moim poprzednim LG, czyli instalacja Smart Connect, Smartwatch, rozszerzenia , przyznałem uprawnienia jak wcześniej pisałem i faktycznie nie pojawiły się apki, poszperałem i się udało.

Jest to bardzo proste, jedyne co trzeba zrobić to zrobić kopię w Titanium Backup rozszerzeń które chcemy aby się pojawiły na zegarku i przywrócić tą kopię.

Po chwili wszystko się pojawia na zegarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...