Skocz do zawartości

Większa bateria do mi2s


Elrash

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład tutaj:
http://www.banggood.com/Original-3100mAh-Battery-+-Back-Cover-For-Xiaomi-MI2-MI2S-p-912029.html
Na Aliexpress nie widzę.
Na pewno nie kupuj Keidi. Kup zestaw bateria + klapka (chyba, że klapkę już masz :D )

Swoją drogą jak ktoś wie gdzie kupić czarną klapkę baterii, a nie srebrną to niech da znać. Nieosiągalne z tego co szukałem już dawno temu.

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa, a na banggood, aliexpress i gearbeście szukałem i jak były to tylko 2000mAh nic większego

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

W momencie gdy wysyłałem link to on działał.

Widzę że jest na honorbuy in stock :

http://www.honorbuy.com/26-original-extral-back-battery-for-xiaomi-phone-2-m2.html

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te linki Addamas, w domu na kompie mi otworzyło ten link z banga a w robocie na komórce nie chciał i widzę że tam jest dużo taniej niż na honorbuy ale nie mają chyba na stanie bo nie da się dodać.

Zostaje honorbuy, trza zakupić zanim się skończą.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jeszcze z rana była dostępna ta bateria na banggood :D Zaskoczony jestem, że już się skończyły. Będzie problem w przyszłości jak się bateria wyrobi...

Ja również na uczelnianym Wi-Fi na Operze nie mogłem otworzyć tego linka, a była tylko biała strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma co się dziwić że się skończyły, 2 razy taniej niz na honorbuy'u 14 dolców to nie 35 no ale taniej to już chyba nie będzie (a raczej wogule już nie będzie :grin:). 

Ma ktoś zbędny kupon rabatowy na honorbuy ? :-D

Edytowane przez Elrash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, chciałbym się zapytać gdzie mógłbym kupić pojemniejszą/większą baterie do mojego mi2s, na aliexpress szukałem, nic nie znalazłem. Potrzebuje większą baterie, bo ta bateria w moim telefonie jest popsuta, a chciałbym mieć jakieś dodatkowe minuty do korzystania z baterii, oczywiście jakby była większa bateria, to oczywiście obudowa/etui do tego

Prosze o wyrozumiałość i szybką odpowiedź

Wysłane z Mi2S tzw. Alnitak, dlaczego ? Bo mają podobną temperature 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...