Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaczem. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy pisałem na messangerze wiadomość i tło wiadomości zwiesiło mi się w telefonie. Co bym nie miał włączonego to cały czas widziałem przezroczyste okno messengera. Tak więc zrobiłem reset telefonu, ku memu ździwieniu telefon przy bootowaniu nadal miał widoczne przezroczyste okno messengera. Nie wiedziałem co zrobić i położyłem się spać. Następnego dnia przezroczyste okno messengera zniknęło, ale na 3/4 wyświetlacza jest przyciemnione oraz widnieje pasek między zdrową częścią wyświetlacza, a tą nazwijmy uszkodzoną. Miał już ktoś taki problem, nie wiem co mam zrobić, 2tygodnie już z tym chodzę.

Opublikowano

Nie spotkał się nikt z takim problemem? Nie wydaję mi się, żeby to był problem z hardware, telefon nigdy mi nie spadł, nie wylałem nic na niego, nie przegrzał się. Wrzucam zdjęcia z aplikacji do diagnostyki wyświetlaczy. http://imgur.com/a/Lvz2S

Opublikowano

Albo padł Ci wyświetlacz, albo płyta główna, w każdym razie rozwiązanie jest 1, gwarancja, telefon nie musi spaść, ani się przegrzać, aby coś w nim walnęło... Płyty główne w PC też się potrafią zepsuć "bo tak". Zawsze możesz zrobić sobie Wipe, albo postawić system na nowo, ale moim zdaniem to nic nie da... Spróbuj zrobić jeszcze zwykłego SS z poziomu telefonu i wrzucić tutaj... 

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...