Jump to content

Xiaomi Mi Headphones


Buka37

Recommended Posts

Nie wiem czy pomogę, ale też miałem ochotę na te słuchawki. Kiedy szukałem informacji o nich, porównywałem ceny, w sklepie xiaomi pojawiły się nowe słuchawki tańsze, równie ładne :).

To te słuchawki (1more Voice of China):

http://item.mi.com/1153900022.html?cfrom=list

Czekałem na nie ze względu na święta w Chinach około 4 tygodni. Przyszły, pierwsze wrażenie super zapakowane, pudełko robi wrażenie. Wykonanie bardzo dobre, kabel odłączany z pilotem.

Wykonanie słuchawek moim skromnym zdaniem na bardzo wysokim poziomie. Komfort używania również bardzo wysoki.

Co dźwięku to melomanem nie jestem, ale lubię dobry dźwięk, w porównaniu do słuchawek które mam i z którymi mogłem bezpośrednio porównać to dźwięk super, bardzo czyste wokale, niskich tonów tyle ile się należy.

Porównywałem je również z sennheiser 457, creative aurvana live jak i z superlux 681B (bo takie posiadam ). Moim niewyrobionym uchem uważam, że grają w stosunku do nich co najmniej świetnie !

Tu link do aukcji gdzie kupiłem, w razie pytań postaram się odpowiedzieć:

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-1more-Headphone-Earphone-And-The-Voice-of-China-Title-Sponsorship-Bass-headset-For-iPhone/32479097063.html

Edited by paulek768
Link to comment
Share on other sites

Jakoś mnie nie przekonują. Mi headphones są ładniejsze i są składane z twardym pokrowcem, czego szukam. Plusy według mnie tych słuchawek to pojedynczy kabel i niższa cena. Dużo słucham muzyki w busie, i potem chowam je w plecaku, więc musi być ten pokrowiec, bo tak połamałem CAL'e xd

Mi4i

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...