Skocz do zawartości

Funtech.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy,

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu.

Oferujemy oryginalny towar Xiaomi, który wysyłamy z Polski. Serwisujemy również w Polsce.

Sprzedajemy tylko produkty, które mamy aktualnie na stanie. Wysyłamy w przeciągu 24h od momentu wpłynięcia oferty.

Już niebawem w naszej ofercie pojawią się smartfony i tablety marki Xiaomi jak również innych wiodących azjatyckich marek.

 

Zapraszmy do zadawania pytań i odwiedzin naszego profilu na allegro.

 

Link do produktów Xiaomi w naszej ofercie:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4351966&order=m&string=xiaomi&search_scope=userItems-4351966&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-ele-1-2-0907

Edytowane przez funtech.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przysłali martwego laptopa. Odesłałem, a oni przysłali jeszcze raz tego samego martwego laptopa, zmieniając naklejkę z ich wewnętrznym numerem seryjnym, i napisali: "Przykro nam iż kolejny egzemplarz okazał się wadliwy."
Laptop miał być nowy, a był używany i zapakowany tak, że wszystko wyglądało jak oryginalne pakowanie producenta, zarówno za pierwszym jak i za drugim razem.

Pierwszy egzemplarz Funtech.pdf

Drugi egzemplarz Funtech.pdf

Korespondencja 2 Funtech.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast z Funtech kupiłem laptopa Asus dwa tygodnie temu i wszystko jest ok. Dopytywałem sporo o konkretny model dysku ssd itd. Szybko, rzeczowo. Ale fakt - nie miałem żadnych problemów technicznych.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...