Kacper Skrzypek Opublikowano 21 Maja 2024 Opublikowano 21 Maja 2024 Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS od Xiaomi.eu dla modelu Redmi Turbo 3 / POCO F6 (nazwa kodowa peridot). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_PERIDOT_OS1.0.13.0.UNPCNXM_14.zip/download ROM może być zainstalowany zarówno przez tryb Recovery (TWRP, o ile istnieje), jak i przez tryb Fastboot. Poradnik dot. instalacji tutaj: Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
lee Opublikowano 24 Maja 2024 Opublikowano 24 Maja 2024 https://www.gsmmaniak.pl/1492512/xiaomi-poco-f6-poco-f6-pro-cena-w-europie-vs-w-polsce/ Zaś to samo. F5 też był tańszy np. na Amazon. Chyba nie ma sensu przesiadać się z F5. I widzę że to początek końca mini jacka. Niech spoczywa w pokoju.
qubeq Opublikowano 1 Czerwca 2024 Opublikowano 1 Czerwca 2024 Ja się zastanawiam nad przesiadką z F4 GT, interesujące są funkcjonalne AI związane z nowym procesorem. Co ciekawe oferta promocyjna od Xiaomi była wyższa niż dzisiejsza cena na Amazonie. A to 1 dzień po zakończeniu promki. Jakoś średnio im to wyszło 🤣
lee Opublikowano 17 Czerwca 2024 Opublikowano 17 Czerwca 2024 Apropo Amazona to jakiś czas temu wyszło w USA że ten robi przedawcom niezły monopolistyczny numer. Jeżeli ktoś sprzedaje na kilku portalach to na Amazon musi być najniższa cena. W innym przypadku blokują sprzedawcom sprzedaż poprzez "produkt czasowo niedostępny".
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się