mars28 Opublikowano 31 Sierpnia 2015 Opublikowano 31 Sierpnia 2015 (edytowane) Używam MIUIv5. Jakoś tak wcześniej nie zauważyłem, dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Wygląda na to, że nie działa mi "Menadżer uprawnień". Jest włączony, jakieś tam aplikacje są na liście, mają jakieś tam uprawnienia poustawiane. Jednak nie ma to żadnego wpływu na ich działanie. Przykład - używam GOSms, w uprawnieniach ma wszystkie opcje ustawione na "pytaj", czyli teoretycznie ma pytać o wszystko, ale jak uruchomię GOSms to czyta skrzynkę SMS, czyta kontakty, bez żadnych komunikatów. A powinien się pojawić monit, czy zezwolić, zabronić itd. Tak mi to od dawna działało na MIUIv4 w HTC. Czyściłem dane aplikacji "uprawnienia", nic się nie zmieniło. EDIT: Sprawa nieaktualna. Wyłączyłem na chwilę uprawnienia root i menadżera uprawnień, następnie uaktywniłem obie opcje i po restarcie telefonu zadziałało. Coś się chyba musiało przyblokować w systemie. Edytowane 2 Września 2015 przez mars28
Rekomendowane odpowiedzi