Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Używam MIUIv5. Jakoś tak wcześniej nie zauważyłem, dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Wygląda na to, że nie działa mi "Menadżer uprawnień". Jest włączony, jakieś tam aplikacje są na liście, mają jakieś tam uprawnienia poustawiane. Jednak nie ma to żadnego wpływu na ich działanie. Przykład - używam GOSms, w uprawnieniach ma wszystkie opcje ustawione na "pytaj", czyli teoretycznie ma pytać o wszystko, ale jak uruchomię GOSms to czyta skrzynkę SMS, czyta kontakty, bez żadnych komunikatów. A powinien się pojawić monit, czy zezwolić, zabronić itd. Tak mi to od dawna działało na MIUIv4 w HTC. Czyściłem dane aplikacji "uprawnienia", nic się nie zmieniło.

 

EDIT: Sprawa nieaktualna. Wyłączyłem na chwilę uprawnienia root i menadżera uprawnień, następnie uaktywniłem obie opcje i po restarcie telefonu zadziałało. Coś się chyba musiało przyblokować w systemie.

Edytowane przez mars28
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...