Skocz do zawartości

Działający offline Kalendarz zamiast googlowego.


Max581

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki polecicie dobrze działający (czyli powiadamiający dźwiękiem i wibracją przed wydarzeniem) kalendarz offline zamiast googlowego badziewia?

Miałem to napisać już dawno temu , ale akurat googlowy zadziałał - niestety kilka wydarzeń przegapiłem a kilku ważnych o mały włos - (zadziałały inne "niekomórkowe" pamięci) - więc mocno zawiedziony istniejącym - googlowym - pisze o waszą poradę. Kalendarz który mam w Oppo na androidzie 11 działa poprawnie - ten w redmi - niestety nie. 

Dodam że telefon służy mi głownie jako telefon i tylko czasem korzystam z sieci internetowej - gdy muszę coś szybko znaleźć, mam spory zasób wiedzy więc z porad wujka googla i ciotki Wiki raczej nie korzystam , a takie opcje jak synchronizacje dla mnie nie istnieją (są wyłączone) - bazy danych mam dla siebie i u siebie a nie w chmurach (a rzeczy nie gubię). Opcje społecznościowe mam odinstalowane na tyle na ile to możliwe bez większych ingerencji w telefon - nie lubię ciągłych powiadomień, bo ktoś coś napisał - mam ciekawsze zajęcia niż gapienie się w ekranik ciągłe pukanie. Aktualizacje - cóż , tylko opcji bezpieczeństwa. 

Edytowane przez Max581
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...