Skocz do zawartości

Nie działa głośnik tył


Żakien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z głośnikiem tym z tyłu .

Dziś miałem jeszcze poprzedni soft i już na nim się pojawił problem , grałem na tel i były wszystkie dzwięki , fakt że telefon był gorący ale nie był na słońcu (chyba normalne w Note że się grzeje przy grach ) zrestartowałem go bo lubie mieć czystą pamięc a robie to raz na dwa dni , pozniej po jakimś czasie zauważyłem że mam 3 nieodebrane a dzwonka brak . Sprawdziłem na ekranie głośności i tam ustawiając pojedyńcze paski słychać np głośność rozmów z głośnika rozmów a w innych paskach cisza . Dzwonki , muzyka , youtube wszystko cisza . Wykonałem reset itd nic . wgrałem nowy soft 5.8.6 i nic . W diagnostyce przez kod z klawiatury zrobiłem test górnego mikrofonu i powinienem słyszeć głos na głośniku z tyłu i też nic . Nie robiłem wipe jeszcze ale czy to coś da ?

Przepraszam że tak dużo napisałem ale chciałem wszystko opisać .

Dzwięk ze słuchawek działa prawidłowo.

Jeszcze za pamięci jak ktoś wie czemu telefon wieczne woła o pin to będę wdzięczny , problem mam już od kwietnia od momentu kupna telefon bez względu na aktualizację .

Pozdrawiam

Edytowane przez Żakien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy , wipe cache , wipe user data itd i nic .

 

 

Zrobiłem test Głośnika z odtwarzacza mp3 przenośnego podłączyłem kabelki i głośnik działa ! zrobiłem też odwroty test czyli słuchawki do złączy głośnika na płytce dolnej i nic głucho .

Rozkręciłem tel i na płycie głównej z obywu stron nie widze nic dziwnego ( jak na amatorskie oko )  .

 

Pomocy

Edytowane przez Żakien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...