Skocz do zawartości

Cyfrowa równowaga


Lukas84

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Krótko i zwięźle.

Poco X3 Pro. Miui 13 .

 

Jest jakiś sposób na wyłączenie tej badziewnej Cyfrowej równowagi ?? Da się tego pozbyć w jakiś nieinwazyjny sposób - bez grzebania w roomie etc ?? Poradniki na odinstalowanie nie działają - nie ma opcji wyłącz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hidnam napisał:

Aplikacja "hidden settings for miui" spróbuj tam to zastopować i wyłączyć.

Dzięki za podpowiedź, ale niestety to też nie działa. Robi to samo co apka "uruchamiacz aktywności" opisany tutaj gdzieś, więc w przypadku tego bubla - nie da się. No cóz, trzeba z tym żyć jakoś najwidoczniej. Powywalałem wszystkie uprawnienia, wszystko... i tyle. Moóże kwestia miui 13, może czegoś innego... Na szczęście nie sypie powiadomieniami jak inne apki w stylu "Włącz odnajdywanie urządzenia" - nie mam zamiaru, telefon służy jako 'domowy', włącz coś tam, utwórz kopię w chmurze.. pojecia nei mam jak się tego pozbyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przeszkadza, ale pracuje w tle, gromadzi dane tworzy logi, jak ktoś tego nie używa to zbędny na siłę wrzucony dodatek.
Ja to wyłączyłem programem, w googlu wpisać cybercat debloating, na XDA jest temat z programem, sporo śmiecia można właśnie wyłączyć nim.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...