Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, po kupieniu hulajnogi zrobiłem aktualizacje przez oficjalną apke więc zablokowałem sobie możliwość hulajnogi. Kupiłem nowy BLE z niższym softem żeby zrobić moda. Użyłem XiaoFlasher do wgrania CFW po wgraniu hulajnoga jedzie 34 km/h ale problem jest taki że gdy próbuję ją wyłączyć to nie mogę bo sama się włącza ponownie. Macie jakieś pomysły? Szukałem ale nic takiego nie znalazłem.

Edytowane przez GorylAliasGonzo
  • GorylAliasGonzo zmienił(a) tytuł na Po wgraniu XiaoFlasher CFW hulajka się nie wyłącza
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam, problem rozwiązany posiadam GD32F103CBT6 dlatego się tak dzieje jedyną opcją jest zmiana regionu aby hulaka pojechała 25km/h. Aby rozwiązać problem niestety trzeba zaaktualizować wszystko do najnowszej wersji i problem znika.

Edytowane przez GorylAliasGonzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...