Skocz do zawartości

problem z kontaktami


dreamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 

zakupiłam niedawno xiaomi mi4.  skopiowałam sobie kontakty z karty sim. i tu pojawia się problem - po kliknięciu na jakikolwiek kontakt wyrzuca mnie do ekranu powitalnego oraz pojawia się komunikat "android.process.acore został zatrzymany"

będę wdzięczna za pomoc :)

Edytowane przez dreamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zakupiłam niedawno xiaomi mi4.  skopiowałam sobie kontakty z karty sim. i tu pojawia się problem - po kliknięciu na jakikolwiek kontakt wyrzuca mnie do ekranu powitalnego oraz pojawia się komunikat "android.process.acore został zatrzymany"

będę wdzięczna za pomoc :)

 

Kto dzisiaj trzyma kontakty na SIM? ;)

A poważnie, SIM ogranicza wpisy w książce kontaktów do numeru i 12-znakowej nazwy. Dlatego warto przenieść je do pamięci telefonu. To tak BTW.

Jeśli masz już kontakty w książce, i wykonała się ich kopia zapasowa - czy to w koncie Google czy Xiaomi, wejdź w ustawienia kontaktów i w sekcji "zaawansowane" wyczyść dane aplikacji, czy dane kontaktów. Jakoś tak. Kontakty zostaną wykasowane, ale po pewnym czasie wrócą. Problem powinien ustąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już kontakty w książce, i wykonała się ich kopia zapasowa - czy to w koncie Google czy Xiaomi, wejdź w ustawienia kontaktów i w sekcji "zaawansowane" wyczyść dane aplikacji, czy dane kontaktów. Jakoś tak. Kontakty zostaną wykasowane, ale po pewnym czasie wrócą. Problem powinien ustąpić.

Czy mówimy o tym samym telefonie? Niestety w "kontakty" nie mam sekcji zaawansowane. I czyściłam już dane, niestety bez efektów. Ciągle wyskakuje android.process.acore i do ekranu głównego. Będę wdzięczna za poprowadzenie od początku (wyczyszczę telefon do ustawień fabrycznych) do końca, jak wszystko dobrze ustawić. Dodam, że przywracałam już ustawienia fabryczne i problem się dalej pojawia.

Po przywróceniu loguję się na konto xiaomi, a potem przywracam kontakty z nośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawienia czegokolwiek wchodzisz trzymając klawisz Menu (przy czym ustawienia dialera i kontaktów są oddzielnie).

wyświetla mi się:

wyświetlanie

- uproszczone wyświetlanie

- domyślne zdjęcie kontaktu

kontakty

-kopia i przywracanie kontaktów

- wyświetlanie kotaktów

-organizacja kontaktów

- pojemność karty SIM

możliwe, że znaczenie ma kolejność logowania się na konta? po przywróceniu ustawień fabrycznych najpierw loguję się na konto xiaomi, a dopiero potem google. dodam tylko, że prpblem z zatrzymaniem procesu android.process.acore wyskajuje również w przypadku nowo dodanych kontaktów.

Edytowane przez dreamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...