Jump to content

Czy telewizory Xiaomi dostana aktualizację?


Recommended Posts

Jak w wątku czy ma ktoś jakieś informacje  czy telewizory Xiaomi dostana aktualizacje?

Ja mam Xiaomi Mi Led 4 S, 4 K i szukam po sieci, ale nic nie mogę znaleźć, jedyne niepokojące info:

Cytat
 
 

MIUI fot TV 3.0 nowe oprogramowanie na telewizory Xiaomi, które zapowiedziano w Państwie Środka. Platforma bazuje na systemie Android TV i pozwala w połączeniu z telefonami marki na więcej możliwości. Pojawiają się dodatkowe interakcje i tak na przykład smartfon może być kontrolerem do gier.

Wraz z MIUI for TV 3.0 telewizory Xiaomi otrzymają nowości, które skupiają się bardziej na treściach. Każdy użytkownik powinien zobaczyć ich na ekranie więcej i wiemy, że będą one personalizowane na podstawie historii oglądania. Podobnie myśli Google, które w platformie Android TV też chce przestać skupiać się na aplikacjach i postawić na treści.

 

MIUI for TV 3.0 na telewizory Xiaomi nie będzie dostępne globalnie

Wiemy, że MIUI for TV dostępne jest tylko na telewizorach Xiaomi z chińskiej dystrybucji. Te z globalnej pracują pod kontrolą innego oprogramowania. Nie spodziewajmy się więc, że aktualizacja 3.0 opuści Państwo Środka. Na to się nie zanosi.

Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś ma inne informacje i by się nimi podzielił, bo pewnie nie tylko ja jestem zainteresowany  : ) .

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym chciała wiedzieć czy mój tv P1 dostanie. Ogólnie jest z nim masakra niby połączony z internetem ustawiona godzina przez sieć a i tak pokazuje program z opóźnieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Xiaomi to styl życia, kupisz i zapomnij ze cokolwiek, dostaniesz. Też mam 2 tv 40" nic nie dostał żadnej aktualizacji a 32" dostało, jedna aktualizacje i oba mają to samo i na tym koniec od 2 lat tak, że można zapomnieć. Dzieciakowi kiedyś kupiłem telefon mi 9T i nigdy, żadnej, nie dostał aktualizacji zaś drugi ma poco x3pro i dostał jedna ale tam musiałem kombinować, z regionami vpn i inne cuda
Firma fajna ale trzeba się liczyć że jaki, sprzęt kupimy taki będziemy mieli, przynajmniej ja takie odczucie mam. I teraz wiem że lepiej dopłacić do czegoś innego. I się nie martwić o aktualizacje.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...