Skocz do zawartości

Czy telewizory Xiaomi dostana aktualizację?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w wątku czy ma ktoś jakieś informacje  czy telewizory Xiaomi dostana aktualizacje?

Ja mam Xiaomi Mi Led 4 S, 4 K i szukam po sieci, ale nic nie mogę znaleźć, jedyne niepokojące info:

Cytat
 
 

MIUI fot TV 3.0 nowe oprogramowanie na telewizory Xiaomi, które zapowiedziano w Państwie Środka. Platforma bazuje na systemie Android TV i pozwala w połączeniu z telefonami marki na więcej możliwości. Pojawiają się dodatkowe interakcje i tak na przykład smartfon może być kontrolerem do gier.

Wraz z MIUI for TV 3.0 telewizory Xiaomi otrzymają nowości, które skupiają się bardziej na treściach. Każdy użytkownik powinien zobaczyć ich na ekranie więcej i wiemy, że będą one personalizowane na podstawie historii oglądania. Podobnie myśli Google, które w platformie Android TV też chce przestać skupiać się na aplikacjach i postawić na treści.

 

MIUI for TV 3.0 na telewizory Xiaomi nie będzie dostępne globalnie

Wiemy, że MIUI for TV dostępne jest tylko na telewizorach Xiaomi z chińskiej dystrybucji. Te z globalnej pracują pod kontrolą innego oprogramowania. Nie spodziewajmy się więc, że aktualizacja 3.0 opuści Państwo Środka. Na to się nie zanosi.

Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś ma inne informacje i by się nimi podzielił, bo pewnie nie tylko ja jestem zainteresowany  : ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Xiaomi to styl życia, kupisz i zapomnij ze cokolwiek, dostaniesz. Też mam 2 tv 40" nic nie dostał żadnej aktualizacji a 32" dostało, jedna aktualizacje i oba mają to samo i na tym koniec od 2 lat tak, że można zapomnieć. Dzieciakowi kiedyś kupiłem telefon mi 9T i nigdy, żadnej, nie dostał aktualizacji zaś drugi ma poco x3pro i dostał jedna ale tam musiałem kombinować, z regionami vpn i inne cuda
Firma fajna ale trzeba się liczyć że jaki, sprzęt kupimy taki będziemy mieli, przynajmniej ja takie odczucie mam. I teraz wiem że lepiej dopłacić do czegoś innego. I się nie martwić o aktualizacje.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...