Skocz do zawartości

Brak powiadomień push z Ing


Arbitekt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Cześć

MiNote virgo obecnie na Miui 6.2.4 (rozwojowa)
Zainstalowane ING Mobile i brak powiadomień o zmianach na koncie (testowane na LG G4, SGS3 i działa)
Zmieniałem autostart, i wszystkie inne opcje związane z powiadomieniami ale skutku nie przyniosło
Odkopany temat też nic nie pomógł

Może ktoś miał problem i mu się udało go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 odblokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

MI NOTE PRO

Wersja Android: 5.0.2 LRX22G

Wersja MIUI 5.7.2

 

Brak powiadomień PUSH z ING

 

Z banku dostałem taką odpowiedź:

"Powiadomienia PUSH generujemy dla urządzenia o nazwie MI NOTE Pro. Przekazujemy je do producenta oprogramowania telefonu. Odpowiada on za dostarczenie powiadomień. Nie mamy wpływu na ich doręczenie.

Na dostarczenie powiadomień PUSH ma wpływ:

·         jakość połączenia internetowego w telefonie,

·         ilość oczekujących powiadomień (nie tylko z naszego banku),

·         ilość powiadomień wyświetlonych w telefonie.

 

 

Wszystko ustawione tak jak trzeba i brak powiadomień, przez chwilę były, dwa trzy i koniec.

Potrzebuję pomocy przy rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś techniczny z Xiaomi czyta nasze problemy i kiedyś ktoś rozwiąże problemy i odpowie co i jak?

Czy ogólnie Xiaomi ma to głęboko? Od tygodnia cisza...

Kupiłem najwyższy model i chyba już następnego nie kupię :(

Edytowane przez Xoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielonyBB napisał:

 

 

Zanim zaczniesz psioczyć. Czytałeś posty powyżej ? ING dodane do autostartu ? Włączone pływające okna w obu miejscach ? Ograniczenia aplikacji w tle zdjęte ? Ewentualnie kłódka założona ?

 

 

Tapnięte z MI4 W

W obu miejscach? Czyli jeszcze gdzieś indziej oprócz ustawienia -> powiadomienia powinno się wybrać możliwość otrzymywania powiadomień z Ing? 

Bo u mnie Ing jest w autostarcie, kłódka założona, inteligentne oszczędzanie baterii wyłączone i powiadomienia nie dochodzą.

Ale nie wiem czy to wina telefonu czy aplikacji bo na wgranym CM 12.1 na Redmi 3 powiadomienia również nie dochodziły (może android 5 nie odpowiada aplikacji bo na starym Lg L7 II wszystko normalnie działa ale tam mam 4.4 wersję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu miejscach? Czyli jeszcze gdzieś indziej oprócz ustawienia -> powiadomienia powinno się wybrać możliwość otrzymywania powiadomień z Ing? 

Bo u mnie Ing jest w autostarcie, kłódka założona, inteligentne oszczędzanie baterii wyłączone i powiadomienia nie dochodzą.

Ale nie wiem czy to wina telefonu czy aplikacji bo na wgranym CM 12.1 na Redmi 3 powiadomienia również nie dochodziły (może android 5 nie odpowiada aplikacji bo na starym Lg L7 II wszystko normalnie działa ale tam mam 4.4 wersję)

No nie, wygląda na to że masz wszystko ustawione. Możesz jeszcze zajrzeć do Panel sterowania > Uprawnienia > Uprawnienia i tam przejrzeć opcje ING. To raczej jednak pomaga na pływające okna a Ty nie masz powiadomień żadnych. No nic wygląda na problem z samą apką. Probowałeś ją aktualizować ?

Tapnięte z MI4 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zielonyBB napisał:

 

 

No nie, wygląda na to że masz wszystko ustawione. Możesz jeszcze zajrzeć do Panel sterowania > Uprawnienia > Uprawnienia i tam przejrzeć opcje ING. To raczej jednak pomaga na pływające okna a Ty nie masz powiadomień żadnych. No nic wygląda na problem z samą apką. Probowałeś ją aktualizować ?

 

Tapnięte z MI4 W

W tych uprawnieniach masz wszystko pozaznaczane (nawet wysyłanie mmsów i inne rzeczy raczej nie potrzebne aplikacji bankowej)

A aplikacja jest zaktualizowana - ale w komentarzach w sklepie google ludzie też się skarżą na brak powiadomień push.

-------------------------------------------------------

Na nowo zainstalowałem aplikację ing (wcześniejsze instalacje to były przywracanie aplikacji z kopi miui - ciągle zmiany romów) i o dziwo powiadomienia działają :)

więc - kłódka na ing, autostart, powiadomienia włączone (wszystkie możliwe)

jeśli chodzi o ustawienia baterii - na wyłączonym inteligentnym oszczędzaniu działa, przy włączonym też (ale ing mobile ustawione w wyjątkach - czyli bez ograniczeń plus lokalizacja w tle) 

Edytowane przez simonsimon1980
rozwiązanie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 

wszedłem w ustawienia: aplikacje:

- INGMobile i tam: pokaż powiadomienia: zaznaczone wszystko.

 

Co oznacza: "Bo u mnie Ing jest w autostarcie, kłódka założona"

- gdzie dokładnie ustawia się co mam być w Autostarcie?

- co oznacza kłódka założona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Xoor napisał:

Ok 

wszedłem w ustawienia: aplikacje:

- INGMobile i tam: pokaż powiadomienia: zaznaczone wszystko.

 

Co oznacza: "Bo u mnie Ing jest w autostarcie, kłódka założona"

- gdzie dokładnie ustawia się co mam być w Autostarcie?

- co oznacza kłódka założona?

Autostart -> panel sterowania -> uprawnienia -> autostart 

Kłódka założona -> przy uruchomionej aplikacji przyciskamy przycisk od menadżera zadań i na ikonce aplikacji przeciągamy ja w dół i mamy założoną kłódkę

i dodatkowo się zastanawiam nad tym, czy na działanie powiadomień ma ilość zaufanych urządzeń czy nie - bo z listy zaufanych urządzeń w aplikacji bankowej usunąłem poprzedni telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...