Jump to content

Mi Note 10 Global - Przerywany dzwięk multimediów, brak możliwości wykonywania połączeń po aktualizacji do Android 11

szneler

Recommended Posts

Cześć.

Po aktualizacji do Androida 11 mam trzy problemy:
  1. dźwięk na każdym odtwarzaczu (YouTube, Spotify, rozmowa głosowa przez WhatsApp, wbudowany głośnik lub słuchawki Bluetooth) co parę sekund wycisza się na chwilę (na około sekundę)
  2. wykonując zwykle połączenie telefoniczne, po kilku sygnałach połączenie samo się rozłącza, jeśli ktoś odbierze to też natychmiast następuje rozłączenie
  3. nie jestem w stanie odebrać zwykłego połączenia telefonicznego, w momencie odebrania połączenia następuje jego zerwanie
Problem ten pojawił się od momentu wydania aktualizacji systemu do Androida 11, wgrywając starszy soft z Android 10 powyższe rzeczy nie występują (sytuacja tyczy się również nieoficjalnych ROMów, stąd myślę, że jest to bardziej związane z wersją Androida iż MIUI).

Aktualne dane o telefonie:
  • wersja MIUI: MUIU Global 12.5.6 (RFDMIXM)
  • wersja Android 11 RKQ1.200826.00
  • zabezpieczenia Androida z 01-12-2021
Ostatni soft, jaki udało mi się znaleźć, w którym problemy nie występują to MIUI Global_V12.0.4.0 QFDMIXM.

Czy ktoś z Was ma może pomysł na rozwiązanie problemów?
Przeglądałem różne fora i strony, niestety nie znalazłem rozwiązań problemu.

Pozdrawiam!
Edited by szneler

• szneler changed the title to Mi Note 10 Global - Przerywany dzwięk multimediów, brak możliwości wykonywania połączeń po aktualizacji do Android 11
  • 11 months later...

Cześć. U mojej dziewczyny po wczorajszych aktualizacjach (telefon nie był pewnie przez rok czy coś aktualizowany), wczoraj zrobiłem update do MIUI 13, wystąpiły dokładnie takie same problemy. Trochę już internet przeorałem szukając rozwiązania, polsko i angielsko-języczny i to jest pierwszy post, w którym ktoś opisuje dokładnie te same objawy - problem z odtwarzaniem oraz z utrzymanie połączenia telefonicznego. Od razu postanowiłem się zarejestrować i napisać. Co prawda post ma już roczek, ale może autorowi udało się dojść do ładu z tym, albo ktoś po tym moim podbiciu cos jeszcze podpowie.

Na razie próbowałem jedynie:

1. Reset ustawień połączeń.

2. Restarty oczywiście.

3. Testowałem kartę w innym telefonie - działa OK.

4. W planach mam factory reset, ale nie mam wielkich nadziei.

Sieć to nju.

Edited by kiellapa

• 11 months later...
Cześć. U mojej dziewczyny po wczorajszych aktualizacjach (telefon nie był pewnie przez rok czy coś aktualizowany), wczoraj zrobiłem update do MIUI 13, wystąpiły dokładnie takie same problemy. Trochę już internet przeorałem szukając rozwiązania, polsko i angielsko-języczny i to jest pierwszy post, w którym ktoś opisuje dokładnie te same objawy - problem z odtwarzaniem oraz z utrzymanie połączenia telefonicznego. Od razu postanowiłem się zarejestrować i napisać. Co prawda post ma już roczek, ale może autorowi udało się dojść do ładu z tym, albo ktoś po tym moim podbiciu cos jeszcze podpowie.
Na razie próbowałem jedynie:
1. Reset ustawień połączeń.
2. Restarty oczywiście.
3. Testowałem kartę w innym telefonie - działa OK.
4. W planach mam factory reset, ale nie mam wielkich nadziei.
Sieć to nju.
Ok panowie, minął kolejny rok odkopujemy temat.
Od dwóch dni te same objawy.
Mi 10 note.
Jakie mieliście rozwiązanie napotkanych problemów?

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka