Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie mianowicie mam problem z czujnikiem zbliżeniowym na mui 12.5.5 czasem zadziała czasem nie jak próbuje go skalibrować to wisi cały czas na 5.0 ktoś miał może podobnie ?badbf4ba954fed8467de59d4cc71cb28.jpg4e5ab3816ce18cea09c914016cc83b3c.jpg

 

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

 

 

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Czujnik zbliżeniowy raz działa, raz nie
Opublikowano

Mam to samo, telefon podczas rozmowy rozłącza się lub zawiesza połączenie, ekran jest podświetlony w tym momencie. Prawie każda rozmowa jest przerwana. Jest na to jakiś sposób? Ktoś coś podpowie?

 

Opublikowano
Mam to samo, telefon podczas rozmowy rozłącza się lub zawiesza połączenie, ekran jest podświetlony w tym momencie. Prawie każda rozmowa jest przerwana. Jest na to jakiś sposób? Ktoś coś podpowie?
 
Coś czytałem że mają aktualizacje wysłać ale kiedy to nastąpi to raczej nie wiadomo szkoda bo miałem RN9 i tam wszytko elegancko działało

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...