Jump to content

70mai a500s | Tryb parkingowy lub timelaps, ale razem nie działają (V1.0.15ww)


kuba1jakub
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Zaraz po zakupie kamery zrobiłem aktualizację do V1.0.15ww, która daje już możliwość nagrywania timelaps w trybie prakingowym. Mam wszystko podłączone za pomocą KITa pod bezpieczniki. Teoretycznie wszystko jest podpięte dobrze, a kamerka nagrywa normalnie, jest tylko problem jest z tym trybem parkingowym.

Jeżeli włączę w ustawieniach "timelaps", to po wyłączeniu zapłonu przechodzi w tą funkcję, świeci się zielona dioda i rzeczywiście to działa. Wracam po jakimś czasie do auta, trzaskam drzwiami, uderzam w szybę czy samą kamerkę a ona nie wykrywa żadnego zdarzenia, dalej nagrywa timelaps,a przekręcam zapłon i się standardowo uruchamia, jest gotowa do drogi.

Dopiero gdy w ustawieniach wyłączę funkcję nagrywania timelaps i zostawię tylko tryb parkingowy to późniejsze trzaśnięcie drzwiami oraz wszystkie inne sytuacje symulujące uderzenie nagrywa jako zdarzenie (mruga czerwona dioda) i mnie o tym informuje jak załączę zapłon. 

Czyli mogę wybrać teoretycznie jedną z tych funkcji, ale razem ze sobą nie działają. Czy ktoś może miał podobny problem? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...