Jump to content

70mai a500s | Tryb parkingowy lub timelaps, ale razem nie działają (V1.0.15ww)

kuba1jakub
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Zaraz po zakupie kamery zrobiłem aktualizację do V1.0.15ww, która daje już możliwość nagrywania timelaps w trybie prakingowym. Mam wszystko podłączone za pomocą KITa pod bezpieczniki. Teoretycznie wszystko jest podpięte dobrze, a kamerka nagrywa normalnie, jest tylko problem jest z tym trybem parkingowym.

Jeżeli włączę w ustawieniach "timelaps", to po wyłączeniu zapłonu przechodzi w tą funkcję, świeci się zielona dioda i rzeczywiście to działa. Wracam po jakimś czasie do auta, trzaskam drzwiami, uderzam w szybę czy samą kamerkę a ona nie wykrywa żadnego zdarzenia, dalej nagrywa timelaps,a przekręcam zapłon i się standardowo uruchamia, jest gotowa do drogi.

Dopiero gdy w ustawieniach wyłączę funkcję nagrywania timelaps i zostawię tylko tryb parkingowy to późniejsze trzaśnięcie drzwiami oraz wszystkie inne sytuacje symulujące uderzenie nagrywa jako zdarzenie (mruga czerwona dioda) i mnie o tym informuje jak załączę zapłon. 

Czyli mogę wybrać teoretycznie jedną z tych funkcji, ale razem ze sobą nie działają. Czy ktoś może miał podobny problem?