m4ci3k_sz

Oryginalny silikon xiaomi na mi3

Recommended Posts

Gdzie znajdę oryginalny silikon od xiaomi na mi3 który niegdyś sprzedawał Lalo i który jest polecany na forum?

Zapytaj użytkownika Buriza on kiedyś miał w swojej ofercie silikony żółte i pomarańczowe oryginalne MI na allegro.
Fajny, bo zakrywa nawet przyciski sterujące.

Ale mnie się przytrafiła jakaś "rozciągnięta" wersja. Chyba, że wszystkie są takie.

Telefon nie przylega dokładnie do niego i się porusza w nim, materiał też jest "szorstki". Myślę, że z tego powodu dostały się jakieś paprochy pod niego i powstały rysy na obudowie.
Ja dodatkowo jeszcze we wsuwce go nosiłem i nic to nie dało.

Lepiej dokup sobie rezerwową obudowę, (kolega baku znalazł fajne kolorowe za niedrogie pieniądze) ew. jakąś nakładkę typu nillkin.
Do ochrony zwykłą etui-wsuwkę.

• Like 1

Etui wsuwek nie lubię, do Burizy napisałem o etui :P mam jakieś dwa tygodnie na znalezienie dobrej ochrony bo dopiero co Buriza wysłał mojego mi3 64gb :D

Daj znać jak coś się dowiesz, też byłbym zainteresowany takim casem :)

Chciałbym otrzymać pomoc od Lalo, ale on przeczytał wiadomość na pw lecz nie odpisał :/

Póki co znalazłem jakieś z logo mi ale za 20$+, drogie

Edited by maaaciekmaaaniek

Ciekawi mnie też takie etui:

http://allegro.pl/xiaomi-mi3-hard-case-etui-pokrowiec-plecki-ramka-i5428141460.html

Ktoś może kupował u tego użytkownika?

Wysyłka z Hong Kongu więc to samo co na aliexpress tylko drożej

http://m.aliexpress.com/item-desc/1752459040.htmlgoldway ma coś w takiego, ale nie mam pojęcia czy to jest właśnie to legendarne oryginalne etui xiaomi

@Up

To chyba nie jest to, oryginalny case powinien mieć przeźroczyste MI z tyłu (bynajmniej taki był w Ryżu).

Buriza/Xon24 ma takie oryginalne etui tylko nie opłaca mu się wysłać samego etui. Ja dogadałem się z jednym użytkownikiem który kupi Mi Note i by zamówił też dla mnie etui, nie wiem tylko jeszcze jaka cena.

Dzięki za info, akurat mam w niedalekiej przyszłości plan kupić listwę Xiaomi, więc będzie jeszcze case do tego  :D

Edited by MasaMasen

Dowiedziałem się, oryginalny case jest tylko żółty lub pomarańczowy, cena świetna bo 25zł

• Like 1

Sprzedam oryginalny silikon Xiaomi pod wersję WCDMA. Kupiony od Burizy razem z telefonem, ale ostatecznie Nillkin bardziej przypadł mi do gustu. Etui zostało tylko rozpakowane i przymierzone. Kolor czerwono-pomarańczowy. Cena 30zł z wysyłką.

Witam, można jakieś foto? Konkretnie chodzi mi o kolor. Moja kobieta czeka na mi3 wersja WCDMA.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.