Skocz do zawartości

Firmware Orange - problemy


kniemcz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa duze problemy z tym telefonem, pytam o wasze doświadczenia w tym temacie

Telefon zakupiony w Orange. 11 T PRO

Oprogramowanie: 12.5.2.0 RKDEUOR  (2021-09-01)

Główne problemy to:

- jak przychodzi wiadomość czy coś podczas rozmowy, to głoś w głośniku wzrasta do max i nie da się wyciszyć i wszyscy słyszą dookoła rozmowę

- nie działa Android Auto na niektórych autach, głównie Opel (sprawdzane na paru modelach Astry w tym najnowsza). wgranie nowego apk, czyszczenie aplikacji nic nie daje. Podłączając np do Audi działa bez problemu (po logach widziałem że inne szyfrowanie tls chyba idzie... ale nie jestem pewien)

 

Czy ktoś miał podobne problemy?

Co rekomendujecie?

Czy da się przejść gładko bez rootowania/bootloadera odblokowania do RKDEUXM ? (bez utraty gwarancji, utraty vowifi/volte?) ?

Lepiej mieć RKDEUOR  czy RKDEUXM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedynie problem że w porównaniu z poprzednim Mi 10 Lite 5G muza przez Bluetooth jest cicha. A zwiększenie głośności powoduję jedynie słyszalne bardziej szumy . W mqzdzie 6 2015 AA chodzi bez probemh. Tel tez mam z ornage ale bez ich softa. Ale ja mam z belgijskiego orange i w gratisie dostaem redmi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany romu trzeba odblokować bootloader, gwarancja przez to nie przepada. Do zmiany romu nie potrzeba robić roota.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


Mam dwa duze problemy z tym telefonem, pytam o wasze doświadczenia w tym temacie
Telefon zakupiony w Orange. 11 T PRO
Oprogramowanie: 12.5.2.0 RKDEUOR  (2021-09-01)
Główne problemy to:
- jak przychodzi wiadomość czy coś podczas rozmowy, to głoś w głośniku wzrasta do max i nie da się wyciszyć i wszyscy słyszą dookoła rozmowę
- nie działa Android Auto na niektórych autach, głównie Opel (sprawdzane na paru modelach Astry w tym najnowsza). wgranie nowego apk, czyszczenie aplikacji nic nie daje. Podłączając np do Audi działa bez problemu (po logach widziałem że inne szyfrowanie tls chyba idzie... ale nie jestem pewien)
 
Czy ktoś miał podobne problemy?
Co rekomendujecie?
Czy da się przejść gładko bez rootowania/bootloadera odblokowania do RKDEUXM ? (bez utraty gwarancji, utraty vowifi/volte?) ?
Lepiej mieć RKDEUOR  czy RKDEUXM
 
 
Ja mam RKDEUXM (v12.5.13) i też wszyscy słyszą mojego rozmówcę. Obawiam się, że to raczej kwestia sprzętowa a nie programowa i niewiele da się z tym zrobić. To oraz aparat rozczarowują mnie w tym telefonie. Wszystko inne jest super.
Co do Android Auto to się nie wypowiem, bo nie używam a samą apkę od razi wyłączyłem.

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...