Skocz do zawartości

Nowy mi box s - brak różnych apek


fake4r

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dzisiaj zakupiłem mi boxa s aby podpiąć go do tv i móc korzystać z yt, przeglądarki, poczty, jakieś streamy w przeglądarce, itp.
Na starcie jednak widzę że pula aplikacji jest znacznie uszczuplona. Chciałem zainstalować chrome - brak, open.fm również, bluemail - nie ma. Jak sobie radzicie z brakami apek? Ściągnąłem apk open.fm na pendrive ale nie chce się zainstalować.. Zastanawiam się czy to był dobry wybór, czy jednak jest jakiś sprzęt konkurencji w podobnej cenie na którym można instalować praktycznie wszystko to co na naszych smartfonach i nie trzeba będzie kombinować... Trochę to dla mnie traci sens w tym momencie, bo chciałem kupić mi boxa do podstawowych rzeczy żeby nie kupować mini pc za 1000 zł, ale widzę że tu wiele nie mogę zrobić..

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przestudiowałem dobrze tematu przez zakupem. Bardzo wielu  apek nie ma dostępnych i użytkowanie ogranicza się praktycznie do oglądania filmów czy seriali vod... 

Pozbywam się mi boxa bo dla moich potrzeb jest nieużyteczny.

Temat można zamknąć 

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Wszystkie aplikacje można doinstalować z pena. Trzeba znaleźć tylko odpowiednią wersję. Na swoim mi boxie mam wszystkie aplikacje, które są mi potrzebne i faktycznie, ze sklepu instalowałem może jedną. Ale to wcale go nie ogranicza. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...