Jump to content

Mi TV 4S 55" prosi o skanowanie kanałów/ netflix wymusza HRD/ Wybudzanie w nocy

TrueOneSSJ
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

od jakiegoś czasu mam Xiaomi Mi TV 4S w wersji 55". Ogólnie jestem zadowolony z zakupu ale są 3 rzeczy które mnie irytują mianowicie:

-nowsze seriale na netflixie wymuszają tryb HDR razem z opcją wygładzania/płynności przez co wszystko wygląda jak mydlana opera. Zmieniam sobie na ustawienia własne ale zaczyna się kolejny odcinek i znowu to samo (dzieje się tak z serialami które mają tryb HDR).

-od czasu do czasu zdarza się że telewizor się jakby wybudza ale na takim jakby maksymalnym ściemnieniu (albo nawet mocniej bo jak dam na maksa to to w trakcie wybudzenia jest jeszcze mocniej)

-co jakiś czas telewizor rzuca że nie ma TV i trzeba je przeskanować. Tak się skłąda że mam jakiś podstawowy pakiet i jestem połączony do TV kablem satelitarnym nie żadne dekodery czy inne cuda bo mówie nie mam takiej potrzeby bo mam jakieś tam podstawowe kanały, ale czasem człowiek chce zobaczyć mecz odpala a tu musi godzinę skanować kanały bo TV je zgubił. 

Da się coś zrobić z tymi rzeczami ?

Ogólnie to powiem szczerze ciągne się nabieram na rzeczy xiaomi, czy to smartfony, drona, telewizor i właściwie wszystko co ma oprogramowanie to ma jakieś niepożądane zachowania. Chyba moja cierpliwość do tej marki się kończy.