Jump to content

Mi TV P1 "50 moduł CI+

TheDelavor
 Share

Recommended Posts

Chciałem dopytać o produkt ponieważ nigdzie nie jestem w stanie zasięgnąć informacji
Telewizor ma wbudowany dekoder telewizji satelitarnej DVB-S2, A jak wygląda kwestia modułu CI+? On posiada wbudowany, ale nie mam informacji jakiej wersji moduł jest wbudowany, czy jest to 1.3 czy 1.4 czy jaki? To dosyć istotne bo chciałbym móc odbierać telewizję satelitarną Canal+ 4K, a to wymaga modułu CI+ z ECP (czyli podobno minimum 1.4).

Z góry dzięki za pomoc

Się zbytnio nie nastawiaj na ten moduł w tv, chciałem w niego zasadzić kartę od kablówki, owszem wystartowało bez problemów, ale takie lagi przy przełączaniu programów że głowa mała, musiał zostać zewnętrzny dekoder.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Z tym ECP to niestety nie pomogę, nawet monter z kablówki nie miał pojęcia co wsadza. Inna sprawa że na TV Samsunga po zasadzeniu innej karty też lagi przy zmianie kanałów, i cały misterny plan żeby pozbyć się pudełek dekoderów zdechł.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

• 5 months later...

Witam

z modułami chyba jest jakiś problem

dostałem moduł od canal + satelitarny ale nie działa mi z telewizorem l55m5-5asp, wywala błąd autoryzacji (wymieniałem ten moduł na nowy ze 3 razy), na innych telewizorach np samsunga działa bez problemu

telewizor pojechał na serwis i wrócił bez naprawy z opisem ze jest "sprawny, nie potwierdzono zgłaszanej usterki, telewizor prawidłowo współpracuje z modułem ci, zdarza się ze uszkodzone niekompatybilne lub nieaktualizowane moduły cam instalowane w odbiorniku wpływają na niestabilną pracę odbiornika"

ma może ktoś taki moduł i działa mu prawidłowo?