Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 9 - otwarte aplikacje ukryte pod klawiszem funkcyjnym


PC06

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jestem po przesiadce z Huawei na Xiaomi Redmi 9. Coś co do tej pory było dla mnie naturalne w poprzednich urządzeniach czyli widok ostatnio używanych aplikacji klikając w prostokąt na ekranie czyli jeden z trzech klawiszy funkcyjnych na dole ekranu w obecnym sprzęcie jest dla mnie nie do odnalezienia w ustawieniach...

Brak tej funkcji jest szczególnie widoczny w momencie chęci dokonywania zakupów gdy np. jednocześnie trzeba mieć dostęp do Allegro i aplikacji bankowej z opcją BLIK.

 

Pomóżcie proszę - jakie ustawienia zastosować, aby pod prostokątem na ekranie było widać działające ostatnio aplikacje? W tym momencie klikając w prostokąt zaznaczają się albo wszystkie ikony na danym ekranie i pojawia się opcja wyboru widgetów lub nie pojawia ani nie zaznacza się nic.

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi zwrotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie działa, ustawiłem dokładnie tak jak na Twoim zrzucie i nadal naciskając kwadracik nie pojawiają się ostatnie używane aplikacje lecz po prostu pusty ekran. Czy Asystent dotyku powinien być włączony? W tym momencie jest wyłączony.

Jak uzyskać widok przycisku Menu? Czy tym przyciskiem jest kwadrat w tych trzech klawiszach na dole ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...