Skocz do zawartości

W trybie uśpienia nie przychodzą wiadomości Signal..


siedemgwiazd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Już od jakiegoś czasu męczę się z tym telefonem z ustawieniem aplikacji Signal.

Gdy mam uruchomiony Tryb WIfi aplikacja działa i w trybie uśpienia telefonu wszystkie wiadomości przychodzą od ręki. Natomiast jak wyłączę WI fi i będzie transmisja danych w trybie blokady ekranu uśpienia telefonu powiadomienia nie przychodzą.

Kombinowałem z optymalizację baterii uprawnieniami i w aplikacji i do niczego nie doszłem. Oczywiście zasięg sieci 3G mam pełny a LTE trzy kreski. Na WIfi w trybie uśpienia wszystko przychodzi a mobilnie nie przychodzą powiadomienia.

Telefon wyłączałem załączałem odinstalowywałem aplikację Signal ponownie ją instalowałem i nic się nie zmieniło. 

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić

Przetestowałem aplikację WhatsApp i przychodzą a z signala w transmisji mobilnej nie przychodzą. 

 

Edytowane przez siedemgwiazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • siedemgwiazd zmienił(a) tytuł na W trybie uśpienia nie przychodzą wiadomości Signal..
5 godzin temu, siedemgwiazd napisał:

Witam kolegów.

Już od jakiegoś czasu męczę się z tym telefonem z ustawieniem aplikacji Signal.

Gdy mam uruchomiony Tryb WIfi aplikacja działa i w trybie uśpienia telefonu wszystkie wiadomości przychodzą od ręki. Natomiast jak wyłączę WI fi i będzie transmisja danych w trybie blokady ekranu uśpienia telefonu powiadomienia nie przychodzą.

Kombinowałem z optymalizację baterii uprawnieniami i w aplikacji i do niczego nie doszłem. Oczywiście zasięg sieci 3G mam pełny a LTE trzy kreski. Na WIfi w trybie uśpienia wszystko przychodzi a mobilnie nie przychodzą powiadomienia.

Telefon wyłączałem załączałem odinstalowywałem aplikację Signal ponownie ją instalowałem i nic się nie zmieniło. 

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić

Przetestowałem aplikację WhatsApp i przychodzą a z signala w transmisji mobilnej nie przychodzą. 

 

A ograniczenie danych?

Znajdziesz to w Inf. o aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...