Skocz do zawartości

T-rex vs. Stratos 3


rm_125

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam już BIPa ponad 1,5 roku i rozglądam się za godnym następcą.
Właśnie te dwa zegarki są obecnie na topie i mam dylemat wiem że T-rex da się kupić za 350zł a Stratosa nawet za 500zł.

Pierwszą myślą był zakup T-rexa (gdybym się nie spóźnił miałbym go za 250zł ;() jego plusy to na pewno czas pracy bez obciążenia.

Stratos 3 więcej funkcji według mnie lepszy ekran bo ma mniejszy pobór mocy niż Amoled 

W sezonie wakacyjnym biegam co drugi dzień i chodzę na spacery i gdzieś widziałem porównanie, w którym przy dużej aktywności na GPS czas pracy T-rexa spada do czasu pracy Stratosa 3
30h vs 70h czasu pracy na GPS

Jakie są wasze odczucia?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rm_125 napisał:

Właśnie te dwa zegarki są obecnie na topie i mam dylemat wiem że T-rex da się kupić za 350zł a Stratosa nawet za 500zł.

Pierwszą myślą był zakup T-rexa (gdybym się nie spóźnił miałbym go za 250zł ;() jego plusy to na pewno czas pracy bez obciążenia.

Powiedz kolego gdzie w takich cenach są T-Rexy, widzę na Ceneo Aliexpress oraz Pepper.pl cenę w okolicach 450 zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2021 o 09:34, Hawk1985 napisał:

Powiedz kolego gdzie w takich cenach są T-Rexy, widzę na Ceneo Aliexpress oraz Pepper.pl cenę w okolicach 450 zł
 

11 albo nawet 12 listopada jeden sprzedawca miał kupon i wychodziło 280zł do tego jakieś goodie i robi się 250.
Kwestia szczęścia 

EDYCJA:

Padło na Stratosa 3. 

Edytowane przez rm_125
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...