Skocz do zawartości

Poco f2 pro problem z trybem pełnoekranowym. Po włączeniu trybu brak reakcji ekranu na gesty.


Tajoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po aktualizacji do Miui 12.4.2.0 mam problem z trybem pełnoekranowym. Po przestawieniu nie działa kompletnie. A w trybie zwykłym z paskiem na dole nie działa przycisk do ostatnio używanych aplikacji , pokazuje się tylko tapeta i pusty ekran. Ma ktoś taki sam problem? Gdy w ustawieniach włączę tryb pełno ekranowy to już z tych ustawień nie mogę gestami wyjść bo nie działają.

Edytowane przez Tajoslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tajoslaw zmienił(a) tytuł na Poco f2 pro problem z trybem pełnoekranowym. Po włączeniu trybu brak reakcji ekranu na gesty.

Jeśli używasz innego launchera niż domyślny poco to niestety na chwilę obecną gesty działać nie będą. Rozwiązanie to np. apka fluid gestures plus adb .
Natomiast jeśli problem występuje na stock laucherze od poco to należy go zaktualizować do najnowszej wersji z końcówką 17 dostępna również na apk mirror .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 1/25/2021 at 9:34 AM, Tajoslaw said:

Witam. Po aktualizacji do Miui 12.4.2.0 mam problem z trybem pełnoekranowym. Po przestawieniu nie działa kompletnie. A w trybie zwykłym z paskiem na dole nie działa przycisk do ostatnio używanych aplikacji , pokazuje się tylko tapeta i pusty ekran. Ma ktoś taki sam problem? Gdy w ustawieniach włączę tryb pełno ekranowy to już z tych ustawień nie mogę gestami wyjść bo nie działają.

Nie wiem czy zrobiłeś literówkę ale ja na wersji 12.2.4 (piszesz o 12.4.2) mam ogólne problemy z trybem pełnego ekranu. Tymczasowo rozwiązanie znalazłem w tym pasku na dole którego wcześniej nie używałem. Póki co działa chociaż miałem problem z szarym dołem ekranu jakby tło od tego paska na pulpicie . Po odpaleniu szuflady aplikacji i zamknięciu pasek wyglądał już normalnie bez dodatkowego szarego tła u spodu ekranu. Po zmianie tapety problem zniknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...