Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, kupiłem kamerkę Xiaomi Imilab A1 o numerze CMSXJ19E. Niestety ale kamerka nie reaguje na nic, po włączeniu cały czas świeci się pomarańczowa/żółta dioda. Przytrzymanie przycisku reset nie pomaga, nie pomaga też odłączenie jej na dłuższy czas z kontaktu. Czy jest jakiś złoty środek na tę prpzypadłość?

Edytowane przez slim2102
Opublikowano (edytowane)

Kurczę, dzięki ! Zadziałało. Pojawił się kolejny problem, kamera nie czyta kodu QR wyświetlanego na telefonie. Zbliżam telefon, oddalam, opieram o blat aby nie poruszyć i za chwilę kamera robi obroty prawo/lewo/góra/dół i wydaje komunikaty po chińsku a dioda led zaczyna migać na żółto. Czy na to też jest złoty środek?

Edytowane przez slim2102
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Witam kupiłem Xiaomi Imilab A1 o numerze CMSXJ19E i mam ten sam problem co kolega slim 2102. Wykonałem te same kroki z kartą sd i kamera dalej nie reaguje. Co robię nie tak. Bardzo proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki. 

Edytowane przez zoltan78
Edycja postu
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

A jaka dokładnie powinna być karta SD, jakiej pojemności i klasy prędkości? Próbowałem to wykonać przy użyciu dwóch kart micro SD 32GB class U1/10 i na żadnej to nie podziałało. Dioda pomarańczowa cały czas się świeci. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...