Skocz do zawartości

Sterylizator Xiaomi / Adrtek


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

Sytuację jaką mamy - każdy wie. Trzeba się w miarę możliwości zabezpieczyć, uwzględniając wszelkie aspekty. Maseczki i płyny dezynfekcyjne - to mamy. Nie pomogą jednak w przypadku przedmiotów codziennego użytku. Nie wszystko da się zdezynfekować płynem...

Znalazłem coś takiego - sterylizator dwufunkcyjny - UV i ozonowanie:

https://www.aliexpress.com/item/4001106172907.html?spm=a2g0o.cart.0.0.16093c00mdFfzw&mp=1

Ma ktoś może to "cuś"? Jakieś opinie...?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego konkretnego nie znam, ale mam coś takiego do samochodu , w niejednym pozbyłem się grzyba w klimie, a ostatnio właśnie w domu jest używany.

(Link poglądowy)

https://allegro.pl/oferta/generator-ozonu-ozonator-24g-h-timer-9185085708?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Ten Twój ma wydajność 2 mg na 5min ten mój 24 na h, czyli porównywalne , kwestia czy Twój faktycznie ma taką wydajność jak piszą.

Nie mogę doczytać czy jest opcja 2 w jednym, czy oddzielnie, bo jak wejdziesz w "kolor" to jest albo ozon albo ultrafiolet.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polukaj po ile chodzą oddzielnie same lampy UV.
No i ciekawi mnie ta wydajność bo te moje pudło jest dosyć rozsądnych rozmiarów i daje 24, te Twoje też taka sama wydajność a wielkość jak opakowka do smartfona, czy jest w nim na tyle miejsca żeby przetwornicę rozsądną upchnąć (?)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli, pisząc "lampy UV". Tego jest od zatrzęsienia na Ali, choć większość to lampy do utwardzania lakieru na paznokciach... ;)

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20201024045101&origin=y&SearchText=uv+lamp

A co do zamontowania przetwornicy w tym z mojego linku, to cóż... Jak sam napisałeś. Małe to - to. Ale i taki zamysł pewnie. Więc pewnie nie da się tam nic zmieścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o te wielkość właśnie chodzi, bo 24 to już rozsądną wydajność, tylko właśnie czy Chińczykom udało się tam zmieścić wydajne przetwornice, bo same przetwornice też są do kupienia i wtedy samemu można takie pudełko złożyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Netoper napisał:

No o te wielkość właśnie chodzi, bo 24 to już rozsądną wydajność, tylko właśnie czy Chińczykom udało się tam zmieścić wydajne przetwornice, bo same przetwornice też są do kupienia i wtedy samemu można takie pudełko złożyć.

No tak. Pod warunkiem, że ma się takie umiejętności/pojęcie o budowie ukłądów elektronicznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...