Skocz do zawartości

Przestaje działać dotyk po chwili od odblokowania


wisnia37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój staruszek po kliku latach niezawodnej pracy... zawodzi :P

Mam problem z dotykiem o tyle dziwny iż nie występuje ciągle, po restarcie mogę chwilę działać - kilkanaście "dotyków" i koniec.

Po odblokowani dotyk działa dosłownie kilka dotknięć. Dolne trzy przyciski działają bez problemu. Próbowałem już resetu i przywrócenia ustawień fabrycznych.

Czy można jeszcze staruszka wskrzesić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wkładu finansowego to jeszcze możesz spróbować postawić system na czysto, jak nie pomoże no to wada sprzętu, może dotyk w ekranie klęknął.
Chyba że może szkło ochronne(jeśli jest) robi cyrki.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2020 o 20:29, Netoper napisał:

Bez wkładu finansowego to jeszcze możesz spróbować postawić system na czysto, jak nie pomoże no to wada sprzętu, może dotyk w ekranie klęknął.
Chyba że może szkło ochronne(jeśli jest) robi cyrki.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie miałbym wątpliwości co do wady sprzętu gdyby dotyk całkowicie nie działał a on przestaje po chwili od odblokowania.
Ustawienia fabryczne zostały przywrócone, postawienie systemu na nowo - rozumiem że to inna procedura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w opcjach programistycznych czy tym przełącznikiem zablokuje Ci bootloadera. ( screen nr1)
Jeśli nie, to można spróbować w trybie adb przez polecenie z konsoli, nie pamiętam składni polecenia ale na spoko google pomoże.
Trzecia opcja, wrzucić jeszcze raz rom, z tym żeby w miflash zaznaczyć/wybrać opcję jak na drugiej fotce.bc5b7bb3ac0e3e752497823631248fc9.jpg851a3611d21bf696461c5006368e3a67.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...