Skocz do zawartości

Nie mogę zalogować się do konta xiaomi.


225rgnusmas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam następujący problem. Mój tata miał jakiś czas temu zawał serca. Gdy wracał do zdrowia, lekarze zalecali spacery itp. Chciał urządzenie, które będzie monitorowało Jego aktywność fizyczną, liczenie kroków itp. Kupiłem mu mi banda- jakieś 4 miesiące temu. Ściągnąłem apkę mi fit, zainstalowałem, założyłem konto i wszystko działało. Sparowałem z telefonem Samsung, który posiadał. Dziś zakupił nowy telefon Samsunga, przeniosłem wszustkie dane na nowy telefon i jest problem...po instalacji mi fit i zalogowaniu do mi fit, telefon pyta, czy logowałem się za pomocą konta xiaomi-zaznaczam, że tak podaję dane do logowaniana konto xiaomi i info, że konto nie istnieje...Próba odzyskania hasła poprtzez streonę internetową - to samo - konto nie istnieje...jestem załamany, nie wspomnę o tacie, miał zapisane soacery, jakość snu, itp. Teraz nie mogę sobie p oradzić z tym problemem...Kochani może coś robię nie tak, możę jest wyjście z tej sytuacji. Nie chcę żeby stracił wszystkie swoje dane, dotyczące aktywności, które zgromadził do tej pory. Proszę o pomoc. 

Edytowane przez 225rgnusmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...