Jump to content

Szkło Noname A Szkło Mocolo

igoor1983
 Share

Recommended Posts

Witam od dawna używałem na ekran szkieł noname za 3$ i bylem bardzo zadowolony ostatnio spadł mi telefon na ekran i szkło się stluklo a ekran cały czyli swoje zadanie spełniło bardzo dobrze. Postanowiłem kupić tera lepsze szkło i zakupiłem szkło mocolo za 5$. I tera pisze porównanie: widoczność przez oba jest taka sama, szkło noname po pewnym czasie odklejaja się w narożnikach, mocolo ma lepszy silikon i wszystko przywiera wyśmienicie. No i co najważniejsze mocolo ma o wiele lepsza powłokę oleofobowa tzn palcuja się bardzo mało co w szkle noname było bardzo wkurzajace. Napisalem to dla wszystkich co się zastanawiają jakie szkło wybrać. Lepiej troszke dopłacić i wziąć mocolo bo jest o wiele lepsze

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Edited by igoor1983

Wszystkie produkty noname to shit. Tak sie produkuje dzisiaj podrobki. Bo nie wiesz kto to wyprodukowal, ile jest tych firm. Nic tak naprawde nie wiesz. Kupujac brandenowany produkt wiesz kto to wyprodukowal, mozesz sprawdzic jaka firma ma renome.

Szkla noname sa tanie tylko co to za oszczednosc jak po killku miesiacach odstanie. Ja szklo mocolo mam naklejone od wrzesnia. Trzyma super. Ostatnio nawet telefon mi z poltora metra na ziemie upadl i nic sie nie stalo.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...