Skocz do zawartości

Endomondo i Mi-Fit - wysypywanie


rekkek

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon: Xiaomi mi9

Miui Global 11.0.8

Wczoraj jeszcze wszystko działało a dzisiaj ...

Posiadam MiBanda 4 i chciałem dzisiaj do treningu normalnie odpalić trening przez aplikacje (MiFit-->Bieganie-->Go) program się wysypał. Mogę go odpalić ale po kliknięciu ponownie w bieganie się wysypuje. Postanowiłem trening wykonać na endomndo. Trening wykonany - to samo, nagłe wysypanie się po zakończonym treningu. Po reinstalacji MiFit uruchamia się jednorazowo ale po zmianie zakładki (np. z bieganie na spacer) program znowu się wykrzacza.

1. Obie aplikacje jakoś na siebie wpływają przez co się wysypują? Mapy normalnie w telefonie działają i łapią fixa

2. Dzisiaj miałem okazję użyć wbudowanej aplikacji ,,Sprzątacz" (niby 3 Gb śmieci). Czy to właśnie mogło wywołać problemy z aplikacjami?

Jeśli nikt nie zaproponuje jakiegoś rozwiązania jutro robię reset do fabrycznych i mam nadzieję że telefon zacznie normalnie działać... Wolę już się dzisiaj nie denerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz u mnie podobnie wieczorny trening i 2 aplikacje się wysypały.

Dzisiaj rano po odinstalowaniu zarówno MiFit jak i Endomondo i zainstalowaniu tylko Endomondo aplikacja wróciła do normy. Chwilowo nie instaluje MiFit i ciesze się tym że cokolwiek działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...