Skocz do zawartości

Skradziony telefon - proszę o pomoc


vegasnight

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze

Mam następujący problem, w listopadzie ubiegłego roku został mi skradziony smartfon Mi9T Pro. Sprawę zgłosiłem na policję, podałem IMEI i po dwóch miesiącach prokuratura umorzyła sprawę z powodu nie wykrycia sprawcy :/ 

 

Lokalizacja telefonu w "google find my device" oraz https://us.i.mi.com/mobile/find#/ przez kilka miesięcy nie wykrywała telefonu. Został wyłączony. 

Dziś z ciekawości sprawdziłem konto Xiaomi i okazało się że lokalizacja mojego smartfona została ustalona 2 tygodnie temu! Mam lokalizację na mapie jednak jest to blok z 10 mieszkaniami i nie wiem co robić teraz...

 

Doradźcie coś :( nadzieja że odzyskam sprzęt wróciła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałem tel zdalnie poprzez konto xiaomi. Ustawiłem też wiadomość i numer telefonu do mnie, ale znalazca nie zadzwonił. Zablokowany smartfon Xiaomi ponoć jest nieużywalny więc IMEI nie namierzą bo nikt go nie uruchom na nowej karcie sim :/ Pozostała mi jedynie lokalizacja na mapie. 

Edytowane przez vegasnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dzidexx napisał:

Nie jest to więc lokalizacja twojej zguby. Jakiś błąd.

Dlaczego nie? Po wsadzeniu karty sim do fona i uruchomieniu go, fon łączy się od razu z netem, odpala się ekran informujący o blokadzie konta oraz wysyłana jest lokalizacja. Raczej każdy wkłada najpierw kartę sim, następnie uruchamia fona... Lokalizacja jak najbardziej może być poprawna, a jeżeli karta była w urządzeniu to i IMEI się u danego operatora wyświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...