Skocz do zawartości

Brak aktualizacji android 10 i miui 11


sebek147

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie proszę o nie usuwanie postu, gdyz przeszukalem całe forum i uważam, że mój problem jest nietypowy.

Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Więcej niż nie znajduje. Próbowałem zrobić to ręcznie, ale każdy rom, który wskazuje wywala błąd(ss w załączniku).

Aktualna wersja andka i miui też w załączniku. 

Wyczytalem, że wersja którą mam (PFAEUVF) to jakas od vodafone i zastanawiam się czy to dlatego nie mogę go ręcznie zaktualizować?

Czy zatem pozostaje mi tylko użyć mi flasha i zrobić to przez PC? Jeśli tak to jaki Soft pobrać i zainstalować? I co z gwarancją?

 

 

Screenshot_2020-03-11-14-43-11-214_com.android.updater.png.1984d474563014bfee86e5ed26035ad0.png

20200311_194437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

1. Mi9, a temat w Redmi Note 8t?

2. Istnieje coś takiego jak MiFlash oraz gwarancja porducenta/sprzedawcy/dystrybutora.

3. Wszystkie wersje softu dostępne są na stronie producenta, gdzie ściągamy odpowiedni dla naszego modelu i regionu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...