Skocz do zawartości

Problem z Robotem styj02ym


Boniek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z robotem mopującym styj02ym. Robot od jakiegoś czasu mimo ustawienia na sprzątanie i mopowanie nie wypuszcza wody. Pracuje normalnie w jodełkę, ale zbiornik po mopowaniu jest pełny. Czy ktoś miał podobny problem? Jaka może być przyczyna? Po zresetowaniu urządzenia robot mopował, ale kolejny raz już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam ten sam problem. Ze dwa razy udało się aby wymopował podłogę, wszystkie inne próby kończą się mopowaniem na sucho. Gdy start jest "dobry" od samego początku słychać pracę pompki i mop za chwile jest mokry. Poza tymi dwoma razami nie udaje mi się zmusić urządzenia do mopowania na mokro. Odkurzacz twierdzi że mopuje na mokro przejeżdża całe pomieszczenie z suchym mopem, a pompki nie słychać :(. Wersja softu 0017. Wersja EU. 

Ma ktoś jakiś pomysł? Niestety reboot niepomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2020 o 19:38, leon831 napisał:

Mam ten sam problem. Ze dwa razy udało się aby wymopował podłogę, wszystkie inne próby kończą się mopowaniem na sucho. Gdy start jest "dobry" od samego początku słychać pracę pompki i mop za chwile jest mokry. Poza tymi dwoma razami nie udaje mi się zmusić urządzenia do mopowania na mokro. Odkurzacz twierdzi że mopuje na mokro przejeżdża całe pomieszczenie z suchym mopem, a pompki nie słychać :(. Wersja softu 0017. Wersja EU. 

Ma ktoś jakiś pomysł? Niestety reboot niepomaga.

wersja 0021 to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pogrzebałem na anglojęzycznych forach i wychodzi na to że winna aktualizacja od Xiaomi która miała zapobiegać wyciekom wody a w rzeczywistości spowodowała że odkurzacz albo nie pompuje wcale albo pompuje znikoma ilość wody.

Żeby wyleczyć odkurzacz trzeba zrobić kilka prostych kroków z poniższego tutorialu.
Proponuję od razu przejść do kroku drugiego. U mnie chyba pomoglo. Jeszcze za wcześniej na sukces ale kilka mopowan było bez problemu.


https://vacuumspain.com/en/how-to-fix-the-problem-low-mop-water-use-xiaomi-vacuum-mop-pro-styj02ym/

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.