Smsman

Używana m365. Na co zwrócić uwagę

Recommended Posts

Witam:-)

Rozglądam się za używana m365. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jak skontrolować czy bateria jeszcze pożyje itp? Czy mając 186 cm wzrostu i 100 kg wagi jest sens wogole się za nią rozgladac? Będę jeździł do pracy, jakieś 4 km w jedną stronę. Do pracy z górki ale za to do domu pod górę...

Taniej będzie tym jechać niż autem w gazie biorąc pod uwagę że korki u mnie nie występują?

Na pro mnie nie stać

Z góry dziękuję że merytoryczne odpowiedzi.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli używaną, to od prywatnego użytkownika, który ma fakturę zakupową i kupił ją jako nową, pełnosprawną. Szerokim łukiem omijać oferty firm sprzedających hulajnogi niewiadomego pochodzenia, oznaczone jako 'testowe', 'powystawowe', 'poserwisowe', 'ze zwrotów', itp. Sam taką 'powystawową' nabyłem i okazało się, że była mocno nakombinowana. Na szczęście udało mi się ją oddać. Po tej przygodzie kupiłem nową w sklepie i jest ok.

Mam tak samo: z domu z górki, z powrotem pod sporą górkę. Nie ma problemu z podjazdem przy mojej wadze (70 kg). Po wgraniu zmodyfikowanego oprogramowania i podniesieniu mocy do 650W podjeżdża jeszcze lepiej.

• Like 1