zigzag753

Telefon zamyka trwałe powiadomienia

Recommended Posts

Cześć,

mam problem ze znikającymi powiadomieniami. Weźmy na przykład aplikację ColorNote (wyświetla na pasku powiadomienia trwałe) lub CallRecorder (powinien działać w tle i nagrywać przychodzące rozmowy). Problem w tym że aplikacje regularnie się zamykają, trwałe powiadomienia znikają a rozmowy są nagrywane losowo w zależności czy telefon akurat zamkną aplikację czy nie. Optymalizacja baterii dla tych aplikacji została wyłączona.

 

Dodatkowo, jak wcisnę przycisk "opcje" po lewej i wybiorę "x" czyli zamknij wszystkie aplikacje, to telefon zamyka nawet aplikacje działające w tle w tym ColorNote i CallRecorder (powiadomienia znikają, rozmowy się nie nagrywają). W żadnym z wcześniejszych telefonów nie  miałem takie problemu. Aplikacje te ZAWSZE działały. Mam też zaznaczoną opcję Autostart dla każdej z tych aplikacji. Jedyną aplikacją która wydaje się działać prawidłowo jest Alarm Clock Xtreme.

 

Mi 9T
MIUI 11.0.3.0

Android 9

 

Pozdrawiam Łukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uruchom aplikacje które Cie interesują - otwórz ostatnie aplikacje - naciśnij kłódke fa7b8c7ec0e481cac83fece08059c6de.jpg0837f555890f0f93e6e18b2c2f27f8c9.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now